İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç hem sana hem arkadaşına kazandırıyor!

13-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında arkadaşını Maximum Genç’in ayrıcalıklı dünyasına davet et; sen 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan, arkadaşın 25 TL MaxiPuan kazansın!

Sen Nasıl Katılabilirsin?

13-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında Maximum Mobil'de ilgili kampanyada “Katıl” butonuna tıkla, öneri kodunu al ve arkadaşlarınla paylaş.

Öneri Kodunu Paylaştığın Arkadaşın Ne Yapmalı?

Arkadaşlarının yapması gereken büyük harfler ile ""SENDEGEL"" boşluk, öneri kodunu yazıp; 4402'ye SMS göndermek. Kampanya katılımı başarılı alındıktan sonra Maximum Genç kredi kartına başvurması ve 8 Ağustos 2021 tarihine kadar teslim alması yeterli.

Maximum Genç Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

• Maximum Mobil > Kartlarım > Kart İşlemlerim > İş Bankası Kartına Başvur > Kredi Kartı Başvuru adımlarını takip ederek,

• İşCep > Kartlarım > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını takip ederek kolayca başvurabilirsin.

Kampanyaya Dâhil Olmayan İşlemler Nedir? 

• 4402'ye SMS göndermeden yapılan kart başvuruları kampanyaya dahil değildir. Karta başvurduktan önce ya da sonra SMS gönderebilirsin.

• SMS gönderilen cep telefonu numarası ile karta başvuru yaparken kullanılacak telefonu numarası aynı olmalıdır. Farklı telefon numaraları ile SMS iletilmesi/karta başvuru yapılması durumunda katılım kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar 16 Ağustos 2021 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan'larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi bulunmamaktadır.

Kampanya Detayları Nedir?

• Kampanya 13-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir ve sadece iletişim kurulan kişilere özeldir. Sadece bu kişiler Maximum Mobil'den kampanyaya katılarak öneri kodu alabilir.

• Kampanyaya dâhil kartlar: Maximum Genç kredi kartı.

• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir. 

• Maximum Genç'e arkadaşını davet eden kişi her yeni kart sahibi arkadaşı için 25 TL olmak üzere, en fazla 4 adet teslim alınan kart için, toplam 100 TL MaxiPuan kazanabilir. 

• Kampanyaya SMS ile katılım sağlayarak Maximum Genç kredi kartını teslim alan kişi 25 TL MaxiPuan kazanır.

• Teslim alınan kartların kampanyaya dahil olabilmesi için 13-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında aynı cep telefonu numarası ile 4402'ye SMS göndermen, Maximum Genç kart başvurusunda bulunman ve onaylanan kredi kartını 8 Ağustos 2021 tarihine kadar teslim alman yeterlidir. 

• İş Bankası, kampanyayı haber vermeksizin durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.