İçerik Alanına Git Menüye Git

Dijital Hesap Özeti ile sen de doğaya katkı sağla.

Maximum Genç kredi kartına ait hesap özeti terciihini Dijital Hesap Özeti olarak belirle, hem dilediğin zaman görüntüle hem de kağıt tüketimini engelleyerek sen de doğanın korunmasına yardımcı ol.

elinde telefona bakan bir kız

Dijital Hesap Özeti Nedir?

1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle yürürlüğe giren Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkında Yönetmelik ile alınan  önlemler doğrultusunda Dijital Hesap Özeti uygulaması hayata geçirilmiştir. Dijital Hesap Özeti uygulaması ile kredi kartı hesap özetlerine dijital kanallarımızdan dilediğin zaman kolayca ulaşabilirsin.

Dijital Hesap Özeti'nin Avantajları Nelerdir?

- Dijital Hesap Özeti’ne geçerek kağıt tüketimini önleyebilir, doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsin.

- Dijital Hesap Özeti’ni dilediğin zaman görüntüleyebilir, e-posta ile gönderebilir, yeniden inceleyebilir, böylelikle işlemlerin sırasında zaman kazanabilirsin.

- PDF formatında hazırlanan Dijital Hesap Özeti’ni kolaylıkla inceleyebilir, hassas veri olarak nitelendirilen bilgilerini koruyabilirsin.

Dijital Hesap Özeti'ne Nasıl Başvurabilirim?

Maximum Mobil > Kartlarım > İlgili kartını seçerek Kart Ayarlarım  > Hesap Özeti Ayarları > Hesap Özetimi Dijital olarak almak istiyorum,

- İşCep > Kartlar > Kart Ayarları > Dijital Hesap Özeti Tercihi,

- İnternet Şubesi > Kartlarım > Kart Ayarlarım > Dijital Hesap Özeti Tercihi adımlarını izleyerek ya da

0850 724 0 724 numaralı  Telefon Şubesi'nden; 9 haneli müşteri numaranla 6 haneli müşteri şifreni veya kart numaranla kart şifreni tuşlayarak ulaşacağın Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla ya da

Sana en yakın İş Bankası Şubesi'ne başvurarak kredi kartı hesap özeti tercihini Dijital Hesap Özeti olarak belirleyebilirsin.

Dijital Hesap Özeti'ne Nasıl Ulaşabilirim?

Maximum Mobil > Kartlarım > İlgili kartını seçerek Kart Harcamalarım > İşlemler/Hesap Özetlerim > İstediğin dönemi seçerek Dijital Hesap Özeti  adımlarını izleyerek,

- İşCep ve İnternet Şubesi'nde ise > Belgelerim menüsünden kolayca ulaşabilirsin.

Dijital kanal kullanma yetkin yoksa sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurup dijital kanal kullanma yetkini açtırabilirsin.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.