İçerik Alanına Git Menüye Git

Danışma
Kurulu

Maximum Genç programı altında sunulan
deneyimler ve iletişimleri karşılıklı diyalog ve empati ile geliştirilecek gençlerden oluşan Maximum Genç Danışma Kurulu; “birlikte geliştirme” bakış açısı ile gençleri ürün ve hizmet tasarımlarına dahil ederek, gençlerin sesi oluyor.

danisma kurulu
path path path

Danışma Kurulu Nedir?

Maximum Genç Danışma Kurulu, üyeleri 18-25 yaş aralığındaki gençlerden oluşan ve gönüllülük esası ile çalışan, Maximum Genç programı altında sunulan ürün ve hizmet tasarımlarına gençlerin dahil olmasını sağlayan bir kuruldur.Maximum Genç Danışma Kurulu’na seçilen üyeler, kurulun ilk toplantısı itibariyle 1 yıl süre ile kurulda yer alırlar. Kurul üyeleri, 1 yıl süre boyunca her ay ayda 2 kez bir araya gelirler. Toplantılar İş Bankası’nın Genel Müdürlük binasında veya bankanın belirleyeceği bir alanda fiziken de yapılabilecektir.Kurulun toplantı gündemi Maximum Genç programı altında sunulan ürün ve hizmetlerin, kampanyaların ve yürütülen iletişim faaliyetlerin değerlendirilmesi ile gençlerin ihtiyacına cevap verebilecek yeni uygulamaların/deneyimlerin tartışılması, fikir alışverişi yapılması üzerine gerçekleştirilir.

Kurul Üyeleri

Maximum Genç Danışma Kurulu, sadece İş Bankası’nın genç çalışanlarından değil; Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellowları, İş Bankası MasterClass Dijital Gelişim Programı öğrencileri ve Future Hub Gelişim Programı temsilcisi olarak yer almış gençler arasından seçilen, 0 kişilik bir takımdan oluşuyor.

2023 yılı kurul üyeleri

2022 yılı kurul üyeleri

2021 yılı kurul üyeleri

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.