İçerik Alanına Git Menüye Git

Yatırım kararlarında Robofon Danışmanı yanında

Yatırım yapmak istiyorsun ama nereden başlayacağını bilemiyor musun?

Hemen Dene

İşCep’ten Ulaş
Robot eli

Robofon Danışmanı tam da bu yüzden her zaman yanında. Robofon Danışmanı, yatırımcı profilini tanımak için sana birkaç soru sorar, bu soruları kendine uygun şekilde cevaplayarak yatırım kararı alma sürecini kolaylaştırır.

Robofon Danışmanı ile neler yapabilirim?

Davranışsal finans temelli “Risk Profili Testi”nde yer alan soruları cevapladığında, risk profilin tespit edilir. Risk profilinin açıklaması ve profiline uygun İş Portföy Robofon tavsiyeleri hemen görüntülenir.

“Risk Profili Testi”yle  profiline göre “Temkinli”, “Dengeli” veya “Atak” İş Portföy Robofonlardan biriyle risk iştahına uygun fona kolayca yatırım yapma kararı alabilirisin. Üstelik riski profil testini istersen her yıl yeniden çözerek değişen tercihlerine uygun yeni önerilerle buluşabilirsin.

Yani kısacası yatırım yaparken ne kadar risk almak istediğini Robofon Danışmanı’na söylersin, o da sana uygun tavsiyelerde bulunur :)

İş Portföy Robofonlarının hepsini buradan inceleyebilirsin.

Robofon Danışmanı’na nasıl ulaşabilirim?

İşCep veya İnternet Şubesi’ndeki Yatırım >  Robofon Danışmanı menüsünden kolayca ulaşabilirsin.

İstersen, Robofon Danışmanı menüsüne ek olarak İşCep veya İnternet Şubesi’ndeki Yatırım > Yatırım Fonu > Alış menüsüyle de İş Portföy Robofonlarını hızlıca satın alabilirsin.

Geleceğin için şimdiden ufak ufak yatırım yapmaya başlamanın tam zamanı değil mi sence de :)

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.