İçerik Alanına Git Menüye Git

Sık Sorulan Sorular

Maximum Genç kredi kartı ve/veya Maximum Genç Bankamatik Kartı sahibi olman yeterli.
18-25 yaş arası ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve bu yaş arasında olup çalışan tüm gençler başvurabilir.
Hayır. Maximum Genç karta başvurabilmen için yaşının 18-25 arasında olması gerekir. Ama üzülme senin için Maximum Dünyası’nın ayrıcalıkları var. Maximum Kart’a başvurmalısın.
Evet. 18-25 yaş arasındaysan İş’te Üniversiteli kredi kartın varken Maximum Genç kredi kartına başvurabilirsin.

Maximum Genç kredi kartına Maximum MobilİşCep ve tüm İş Bankası Şubelerinden başvurabilirsin.

Dilersen büyük harflerle GENC yazıp TC kimlik numaranı 4402’ye SMS göndererek de Maximum Genç kredi kartına kolayca başvurabilirsin.

Maximum Mobil’den, İşCep ve İş Bankası Şubelerinden başvurabilirsin.

İşCep ve/veya İnternet Şubesi’nden E-devlet uygulamasına giriş yaparak indireceğin veya fotoğrafını çekeceğin öğrenci belgeni ya da geçerli öğrenci kayıt belgeni Maximum Mobil’den yüklenebilirsin.
Öğrenciysen kart limitin en yüksek 2.000 TL olabilir. Çalışıyorsan limitin gelirine göre belirlenir.
Evet. Maximum Genç kartın ile yaptığın alışverişlerden MaxiPuan kazanabilirsin. Kazandığın MaxiPuan’ları Maximum üye işyerlerinden yapacağın alışverişlerde anında para yerine kullanabilirsin.

Maximum Mobil uygulamasından “Kampanyalar” sekmesine girince Maximum Genç kampanyalarını görüp, “Katıl” butonuna basarak kampanyalara katılabilirsin. Tabi sadece katılmak yetmiyor, her kampanyanın kendi koşullarını da yerine getirmeyi unutma!  Maximum Mobil’in yoksa android cihazlar için GooglePlay’den, iOS cihazlar için Apple Store’dan Maximum Mobil’i  yükleyebilirsin. 


Kart harcamalarını Maxi’ye sorabilirsin. Maxi’ye Maximum Mobil ve İşCep’ten kolayca ulaşabilirsin.
Öğrencilere yönelik Maximum Genç kredi kartı sahibiysen limitinin %50’sine kadar, çalışanlara yönelik Maximum Genç kredi kartı sahibiysen kart limitinin tamamına kadar nakit avans ve taksitli nakit avans kullanabilirsin.

Evet. Maximum Gençliysen ücretsiz para transferi yapmak senin elinde! Bir takvim ayı içinde, 

- Maximum Mobil’e şifre ile en az 1 defa giriş yapıp ve

- Vadesiz TL hesabına EFT/havale ve/veya nakit yoluyla toplamda 100 TL ve üzeri para girişi olursa ve

- Maximum Genç Bankamatik Kartı ve/veya Maximum Genç Kredi Kartı ile toplamda 100 TL alışveriş yaparsan ve

- Maximum Genç kredi kartı hesap özeti borcunun tamamını son ödeme gününe kadar ödemiş olursan takip eden ayın 10'undan başlamak üzere 1 ay boyunca İşCep'ten 2 adet havale ve 2 adet EFT'yi ücretsiz yapabilirsin.

18-25 yaş arasında çalışan bir gençsen tabi ki kredi kullanabilirsin.  Sana özel belirlenecek faiz oranı ile masrafsız ilk ihtiyaç(taşıt ya da ev kredisi de olabilir tercihine göre) kredin sana en yakın İş Bankası Şubesi’nde!

İş Bankası Şubeleri ise burada: https://www.isbank.com.tr/sube-ve-bankamatikler

18-25 yaş arasında çalışan bir gençsen sen de nakde ihtiyaç duyduğun anda İşCep’ten; “Krediler” > “Anında Kredi Başvuru” veya “Başvurular” > “Anında Kredi” adımlarını takip ederek sana özel belirlenecek faiz oranı ile kredi başvurusunda bulunabilirsin. Onaylanarak hesabına geçen kredini hemen kullanabilirsin.

Anında Kredi ile ilgili tüm detaylar https://www.isbank.com.tr/aninda-kredi

Evet. 18-25 yaş arasındaki tüm gençler, İş Bankası Şubelerinden Anadolu Hayat Emeklilik Genç Emeklilik Planı’na başvurabilirler. Bu planı alan gençler, giriş aidatı ödemez, diğer emeklilik planlarından daha düşük bir katkı payı (ayda 200 TL) ödeyerek sisteme girebilir ve %30 devlet katkısından yararlanabilir.
Hayır. Sadece Maximum Genç kartı olanlar ayrıcalıklardan yararlanabilir.
18-25 yaş arasında olduğun sürece mezun olsan da Maximum Genç ayrıcalıklarından yararlanmaya devam edebilirsin.
18-25 yaş arasındaysan ve öğrenciysen kartın öğrencilere yönelik Maximum Genç kredi kartı olarak yenilenir. 18-25 yaş arasındaysan ve çalışıyorsan kartın çalışanlara yönelik Maximum Genç kredi kartı olarak yenilenir ve hemen Maximum Genç ayrıcalıklarından yararlanmaya başlarsın.
Kredi kartının çalınması durumunda; kayıp/çalıntı bildirimini Maximum Mobil'den, İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi’nden ve sana en yakın İş Bankası Şubesi’nden yapabilirsin. Kartını dilersen Maximum Mobil'den geçici olarak da kullanıma kapatabilir ya da açabilirsin.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.