Üstü Kalsın İle Alışverişlerin Senin İçin Birikim De Yapsın

Alışveriş yaparken birikim yapmak da ister misin?

Üstü Kalsın İle Alışverişlerin Senin İçin Birikim De Yapsın

O zaman, Üstü Kalsın®’la tanış :) Maximum Genç kredi kartınla alışveriş alışkanlığını değiştirmeden alışverişlerinin üstünü sen de birikime çevirmeye başla.

Kimler yararlanabilir?

Maximum Genç kredi kartın ve yatırım hesabın varsa bir talimatla kolayca birikim yapmaya başlayabilirsin.

Nasıl birikim yapabilirsin?

Maximum Genç kredi kartını alışverişlerinde dilediğin gibi kullanıyorsun, 

Kartının hesap özeti toplam borcu ne kadar ise, bu tutarın yukarı yuvarlanabilmesi için yuvarlama tutarı belirleyerek talimat veriyorsun, 

Tercihini "50'ye Tamamlansın" veya "100'e Tamamlansın" şeklinde belirtebiliyorsun,

Her ay yuvarlamadan oluşan fark, yatırım hesabında “İş Portföy Maximum Kart Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu”  ile değerleniyor.

İşte bu kadar kolay :)

Nasıl talimat verebilirsin?

Alışverişlerin üzerinden tasarrufa imkân tanıyan Üstü Kalsın® talimatını İnternet Şubesi’nden, 0 850 724 0 724’den ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden kolayca verebilirsin.

Bir örnek üzerinden de bakalım mı?

Bu ayki hesap özeti toplam borcun 330 TL olduğu bir durumda; yuvarlama tutarı olarak “50’ye Tamamlansın” seçeneğini tercih edersen, hesap kesim tarihinde toplam borcun 350 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 20 TL tutarındaki fark, hesap özetinin son ödeme tarihinde İş Portföy Maximum Kart Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alınmak üzere yatırım hesabına aktarılır ve aynı gün senin adına otomatik olarak fon alınır.

Yuvarlama tutarını “100’e Tamamlansın” olarak tercih edersen, hesap özeti toplam borcunun 330 TL olduğu durumda toplam borcun 400 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 70 TL tutarındaki fark, son ödeme tarihinde fon alınmak üzere yatırım hesabına aktarılır.

824- İş Portföy Maximum Kart Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu ile ilgli daha detaylı bilgi almak istersen seni buraya davet edelim.

İş Portföy Maximum Kart Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nun getirisi, fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İş Bankası henüz gerçekleşmemiş talimat tutarlarının değerlendirileceği fonu değiştirme hakkını saklı tutar.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!