İçerik Alanına Git Menüye Git

Üstü Kalsın İle Alışverişlerin Senin İçin Birikim De Yapsın

Alışveriş yaparken birikim yapmak da ister misin?

elinde kredi kartı tutan kız

O zaman, Üstü Kalsın®’la tanış :) Maximum Genç kredi kartınla alışveriş alışkanlığını değiştirmeden alışverişlerinin üstünü sen de birikime çevirmeye başla.

Kimler yararlanabilir?

Maximum Genç kredi kartın ve yatırım hesabın varsa bir talimatla kolayca birikim yapmaya başlayabilirsin.

Nasıl birikim yapabilirsin?

Maximum Genç kredi kartını alışverişlerinde dilediğin gibi kullanıyorsun,   

Kartının hesap özeti toplam borcu ne kadar ise, bu tutarın yukarı yuvarlanabilmesi için yuvarlama tutarı belirleyerek talimat veriyorsun. 

Tercihini "50'ye Tamamlansın" veya "100'e Tamamlansın" şeklinde belirtebiliyorsun. İstersen 250, 500 ve 1000 TL seçenekleri de var.

Her ay yuvarlamadan oluşan fark, yatırım hesabında “İş Portföy Altın Fonu” ile değerleniyor.

İşte bu kadar kolay :)

Nasıl talimat verebilirsin?

Alışverişlerin üzerinden tasarrufa imkân tanıyan Üstü Kalsın® talimatını İşCep uygulaması içinden kişisel asistanın Maxi ile İnternet Şubesi’nden, 0 850 724 0 724’den ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi'nden kolayca verebilirsin.

Bir örnek üzerinden de bakalım mı?

Bu ayki hesap özeti toplam borcun 330 TL olduğu bir durumda; yuvarlama tutarı olarak “50’ye Tamamlansın” seçeneğini tercih edersen, hesap kesim tarihinde toplam borcun 350 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 20 TL tutarındaki fark, hesap özetinin son ödeme tarihinde İş Portföy Altın Fonu alınmak üzere yatırım hesabına aktarılır ve aynı gün senin adına otomatik olarak fon alınır.

Yuvarlama tutarını “100’e Tamamlansın” olarak tercih edersen, hesap özeti toplam borcunun 330 TL olduğu durumda toplam borcun 400 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 70 TL tutarındaki fark, son ödeme tarihinde fon alınmak üzere yatırım hesabına aktarılır.

İş Portföy Altın Fonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak istersen seni buraya davet edelim. 

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.