İçerik Alanına Git Menüye Git

Girişimci Gençlere Workup

Başarı hikayeni İş Bankası’yla birlikte yazmak ister misin?

Bilgi Al

DETAYLAR BURADA

Ülkemizin en önemli ihtiyacı olan teknoloji odaklı iş yapış biçimlerinin yaygınlaşmasına ve startupların hayata geçmesine destek olmak amacıyla İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kollektif House tarafından yönetilen Workup; teknolojik iş fikrini ve erken aşama girişimlerini ihtiyaç duyduğun alanlarda destekleyerek, onları geliştirmene ve işlerini büyütmene yardımcı oluyor.

Program Süresi ve Sunulan Faydalar neler?

İlk 1 ayı deneme, toplamda 6 ay süren programda, girişimcilik alanında uzman kişiler ve İş Bankası yöneticilerinden düzenli şekilde mentörluk desteği alma imkanına sahip olursun.  İş fikri geliştirme, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, ekip kurma ve yönetme, hukuk, finans ve muhasebe, sunum teknikleri, satış ve pazarlama, devlet hibeleri ve teknik konularda ücretsiz danışmanlık hizmetine ulaşarak paha biçilemez bir desteği arkanda bulabilirsin.

Ayrıca girişimini büyütmeni sağlayacak seçkin yatırımcılardan oluşan yatırımcı ağına ulaşılabilirken, programa dahil olan tüm girişimler gibi aynı zamanda birer Kolektif House üyesi olduğun için, Kolektif House’un sunduğu tüm etkinliklere katılım, ayrıcalıklardan yararlanma ve networking yapma fırsatını da yakalayabilirsin.

Bunların yanında İş Bankası ve İş Bankası çatısının altında yer alan şirketler (Şişecam, Anadolu Hayat..) ile iş birliği yapma, müşteri ve geniş iş ortağı ağına erişim imkânı da programın sunduğu bir diğer avantaj. Hem de bunların hepsini senden herhangi bir ücret veya hisse talebinde bulunmadan yapıyoruz.

Workup’a katıl, projen iş dünyasına bir sıfır önden başlasın.

Nasıl takip edersin?

Program ile ilgili tüm detaylar ve başvuru için www.workup.ist sayfasını, programla ilgili gelişmeleri ise www.workup.ist/blog sayfasından takip edebilirsin. 

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.