İçerik Alanına Git Menüye Git

Geleceği Güzelleştiren, Yarınları Düşünen Fon: TEMA Fon

Yatırımlarını yaparken gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak ister misin?

Hemen Dene

İşCep'ten Al
bir kız ağaca sarılıyor

Nasıl olduğunu merak ediyorsan, cevap: İş Portföy Tema Değişken Fon.

TEMA Değişken Fon nedir?

Tasarrufların çevresel sorumluluk ilkeleriyle profesyonel olarak yönetilen bir yatırım portföyü bünyesinde değerlendirilmesini hedefleyen fon, Türkiye'nin ilk çevre fonudur.

Türkiye'nin çevre konusunda öncü konumda yer alan sivil toplum kuruluşlarından TEMA Vakfı'nın da uzmanlığından yararlanmak suretiyle, fon portföyünün belirli bir bölümü ile üretimlerinin her aşamasında sosyal değerlere saygılı ve çevreye duyarlı şirketlere profesyonel portföy yönetimi anlayışı ile yatırım yapar. Böylece dünyaya ve doğaya saygılı şirketler teşvik edilir.

İş Portföy TEMA Değişken Fon’dan elde edilen gelirler ile TEMA Vakfı’nın Doğa Eğitim Programları destekleniyor. Program kapsamında çocukların ekolojik okuryazarlık becerilerinin gelişmesi amaçlanıyor.

Sen de tasarruflarını çevresel sorumluluk ilkeleriyle değerlendirmek ve bizden sonraki nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı istiyorsan İş Portföy Tema Değişken Fon’u mutlaka incelemelisin. Tüm bilgilere buradan kolayca ulaşabilirsin.

İş Portföy TEMA Değişken Fon alış işlemini;

İşCep veya İnternet Şubesi’ndeki Yatırım > Yatırım Fonu > Alış adımlarından gerçekleştirebilirsin.

Geleceğine yatırım yaparken, yarınlarını da güzelleştirmeye başla!

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.