İçerik Alanına Git Menüye Git

Borsaya Meraklıysan İşCep Mobil Borsa Tam Sana Göre

Herkes bilgisayar oyunlarına, modaya, teknolojiye meraklı olmayabilir.

Hemen Dene

İŞCEP'TEN ULAŞ

Arkadaşlarının arasında finans araçlarına ilgisi olan birileri mutlaka vardır. Eğer borsaya merakın varsa İşCep Mobil Borsa ile halka açık şirketlerin hisse senedi ve varant alım-satım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsin.

Unutma! Yatırım aracı olarak borsada yer almak önemli bir bilgi ve birikim gerektirir.

Mobil Borsa’ya İşCep bireysel müşteri girişi yaparak Yatırım menüsünün altından ulaşabilirsin. Bunun yanında, oturum açmadan kullanma özelliği ile İşCep’e müşteri girişi yapmadan Mobil Borsa’ya erişebilir, anlık verilerle Borsa İstanbul’u gün boyunca kesintisiz takip edebilirsin.

Piyasalara ilişkin haberlerden, teknik analizlere, kademe analizinden takas dağılımı ve şirket bilanço bilgilerine kadar borsada işlem yaparken ihtiyaç duyacağın tüm verilere Mobil Borsa ile ulaşabilirsin. Derinlik ve hacim bilgilerini içeren veri lisans paketin bulunuyorsa Mobil Borsa aracılığıyla söz konusu verileri de görüntüleyebilirsin.

Teknik Analiz özelliği ile geçmiş fiyat ve hacim verileriyle tespit edilen hedef fiyat tahminlerini görüntüleyebilirsin. IOS (9.0 ve üzeri) ve Android (4.1 ve üzeri) işletim sistemine sahip telefonlarda İşCep’in güncel versiyonunu indirerek İşCep Mobil Borsa’yı kullanabilirsin.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.