İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Yatırımcı Sanal Portföy Yarışması

Maximum Genç Yatırımcı ile finansal bilgilerini pratiğe dökme zamanı geldi! 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Maximum Genç müşterilerine özel düzenlenen Maximum Genç Yatırımcı sanal portföy yarışması ile büyük ödülü kazanma fırsatını yakala. Ayrıntılı bilgi ve yarışma kuralları aşağıda yer almaktadır.

Yarışmada ilk 3’e girerek ödüle hak kazananlar:                          

1.      Abdurrahman ÇOBAN   

2.      Mehmet Furkan Aktaş  

3.      Taha Kitaplı

Maximum Genç Yatırımcı Katılım Koşulları

1. Maximum Genç Yatırımcı bir sanal portföy yarışmasıdır. Yarışma, katılım koşullarının onuncu maddesinde sayılan istisnalar haricinde tüm Maximum Genç Kart sahibi olan kullanıcılarının katılımına açıktır. Yarışmaya katılım ücretsizdir. 

2. Yarışma, 20/06/2023 ile 31/07/2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 

3. Yarışmaya katılmak için İş Bankası İnternet Şubesi’ne şifre ile giriş yaptıktan sonra Borsa İşlem Platformu menüsünde yer alan Maximum Genç Yatırımcı sekmesinden ulaşılacak sayfadan kayıt olunması gerekmektedir. Yarışmacılar; kayıt esnasında istenen isim, soy isim, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinin doğru ve Banka kayıtları ile aynı olduğunu teyit eder.  

4. Yarışmaya İş Bankası Maximum Genç müşterileri katılabilir. Yarışmanın bitimine kadar Maximum genç müşterisi olunması gerekmektedir. Aksi halde ödüllerden yararlanamayacaklardır. 

5. Kullanıcılar, yarışmaya eşit haklarla katılır. Hisse senedi işlemleri için 100.000 TL, VİOB işlemleri için ayrıca 100.000 TL tanımlanmıştır. Yarışmada hisse senedi ve VİOB kullanılabilir. Yarışma katılımcılarına verilen bakiye ve kazanılan tutarlar sanaldır, gerçek paraya çevrilemez ve parasal karşılığı talep edilemez.

6. Maximum Genç Yatırımcı yarışmasının sonucunda, başlangıç tutarını en yüksek seviyeye getiren, başka bir deyişle en fazla kar elde eden ilk 3 kişi ödül kazanacaktır.  Birebir aynı tutarda kar elde edilmesi durumunda yaşça küçük olan öncelik kazanacaktır. 

7. Birinciye 25.000 TL, ikinciye 15.000 TL, üçüncüye 10.000 TL değerinde Pazarama Hediye Çeki verilecektir. Pazarama Hediye çekleri 31.12.2023 tarihine kadar www.pazarama.com, Pazarama App ve Maximum Mobil uygulamasındaki Pazarama Online Alışveriş’ten yapılacak siparişlerde geçerlidir. Tarihi geçmiş Hediye Çeklerinden TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş’den hak talep edilemez, sorumlu tutulamaz.  Hediye Çeki,  Ziynet & Külçe Altın alışverişlerinde kullanılmayacaktır. İhlalinin tespiti halinde tanımlanan çek geri alınacaktır. Kullanıcılar, ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

8. Yarışma sonuçları 7 Ağustos 2023 tarihinde duyurularak hediye kodları 15 Ağustos 2023 tarihine kadar hak kazananlara bildirilecektir. Yarışmanın sonuçlandığına ilişkin bilgi www.maximumgenc.com.tr sayfasında duyurulacaktır. Talihliler kayıtlı olan cep telefonlarından aranarak bilgilendirilecektir. 

9. 18-25 yaş arasında olan ve Maximum Genç Bankamatik Kartı veya Maximum Genç Kredi Kartı olan kişiler Maximum Genç müşterisi olabilir. İşCep’ten, Maximum Mobil’den veya Şubelerimizden kart başvurusu yapılabilmektedir. 

10. 18 yaşından küçük kişiler, TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. mensup ve emekli mensupları, TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. İŞTİRAKLERİ mensupları ve HOGARTH WORLDWIDE İSTANBUL REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ, WE TANITIM REKLAM AJANSI VE YAPIMCILIK HİZ. LTD. ŞTİ. ve FOREKS BİLGİ İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ödüle hak kazanamazlar. 

11. Yarışmada maksimum katılımcı sayısı 10.000’dir. Kayıt oluşturan ilk 10.000 kişi katılım sağlayabilecektir. Maksimum kullanıcı sayısına ulaşıldığında yeni katılımcı alınamayacaktır.

12. Kullanıcı güvenliğiniz için ortak erişimli ağ ve cihazlardan bağlantı sağlandıktan sonra yarışma hesabından çıkış yapılması gerekmekte olup, güvenli çıkış işlemi kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

13. İş Bankası yarışmayı erkenden sonlandırma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

14. Her katılımcı Maximum Genç Yatırımcı yarışmasına katılmadan önce işbu metni onaylayarak yarışma şartlarını kabul eder.


Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.