Maximum Gaming Kart

Biliyoruz oyun dünyası senden sorulur. Klan'lar, maçlar, en yüksek fraglar tabi ki sensiz olmaz. E, böyle bir yeteneğe de Maximum Gaming Kart yakışır.

Maximum Gaming Kart

Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ını oluştur, para yükleyerek tüm alışverişlerinde güvenle kullan! İstersen fiziksel olarak kartını teslim almayı beklemeden, dijital olarak hemen kullanmaya başla!

Maximum Gaming Kart Nedir?

Maximum Gaming Kart ön ödemeli bir karttır, yani kartının limiti içine yüklediğin tutar kadardır.

Maximum Gaming Kart Avantajları Nelerdir?

Maximum Gaming Kart’la yapacağın e-ticaret alışverişlerinden %5 Gaming Puan kazanırsın, kazandığın GamingPuanları Maximum Mobil’deki Dijital Kod Market’te oyun kodu alımında ve Yemeksepeti siparişlerinde kullanabilirsin!

Maximum Gaming Kart’a Nasıl Başvurulur?

İster İş Bankası’nda bir hesabın olsun ister İş Bankalı olma, Maximum Gaming Kart’a başvurabilirsin! İş Bankalı olmadan da Maximum Gaming Kart’ını alabilirsin! Fiziki kartın olmadan da Bankamatik cihazlarından nakit parayla Maximum Gaming Kart’ına yükleme yapabilirsin.

Maximum Gaming Kart’ını fiziki kart olarak da almak istersen, başvuru esnasında belirtmen yeterli!

İş Bank’lı değilsen (yani daha önce Banka Bankacılık Hizmet Sözleşmesi imzalamadıysan);

  • Kartınla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir.
  • Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 300(üçyüz)TL’yi aşamaz,
  • Toplam yüklü para tutarı 750(yediyüzelli)TL’yi aşamaz,
  • Toplam yükleme limiti bir ay içinde 750(yediyüzelli)TL’yi ve her halükarda bakiyesi 750(yediyüzelli)TL’yi aşamaz.

Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için İş Bankası ile Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydını gerçek müşteriye dönüştürmen ve yeni bir kart alman gerekir. 18 yaşından büyüksen; müşteri olmak için İşCep’teki “Müşteri Olmak İstiyorum” alanından başvurman ya da sana en yakın İş Bankası Şubesi’ne gitmen yeterli. 18 yaşından küçük isen; 18 yaşını doldurman veya anne/babanın İş Bankası’nın herhangi bir şubesine giderek senin adına hesap açtırması gerekli.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!