İçerik Alanına Git Menüye Git

İş’te Üniversiteli Kredi Kartınla İlgili Önemli Bilgilendirme

Seni önemli bir konuda bilgilendirmek istiyoruz.

İş’te Üniversiteli kart programı Şubat 2020 itibarıyla sona erdirilmiş olup, 18-25 yaş arasında okuyan ve çalışan tüm gençleri kapsayan, gençlerin gelişen ve değişen bankacılık ihtiyaçlarına ideal müşteri deneyimi ile, günümüzün finans koşullarına uygun yenilikçi ürün ve hizmetleri ile cevap veren “Maximum Genç” programı hayata geçirilmiştir.

Hikâyesinin peşinden koşan, hayatın gerçeklerine hayalini katan, anı yaşarken geleceğini de kurgulayan, 18-25 yaş arasında öğrenci ve çalışan tüm gençlerin buluşma yeri Maximum Genç programında ihtiyaç duyabileceğin finansal hizmetlerden, günlük yaşama dair onlarca hizmet ve ayrıcalık var. Ücretsiz para transferinden, şubelerimizden kullanacağın masrafsız kredilere, sana özel Anadolu Hayat Genç Emeklilik planından bütçe yönetimine kadar merak ettiğin fırsat ve ayrıcalıkların tamamına bu siteden kolayca ulaşabilirsin.

Bununla birlikte, mevcut İş’te Üniversiteli kartın;  İş Bankası sistemindeki yaş ve çalışma bilgilerinle, son kullanma tarihinde veya kartının son kullanma tarihi gelmeden “kayıp/çalıntı”, “yıpranma” vb. durumlarda aşağıdaki şekilde yenilenecektir. Bu süreyi beklemeden Maximum Genç’in ayrıcalıklı dünyasına hemen katılmak istersen; Maximum Mobilden ya da İşCep’ten kolayca başvurabilirsin.

Mevcut kartın İş'te Üniversiteli kredi kartı ise, kartının yenilenmesi sırasında;

  • 18-25 yaş arasında olman ve öğrencilik durumunun devam ediyor olması söz konusu ise, kartın öğrencilere yönelik Maximum Genç kredi kartı olarak yenilenecektir. Bu kartın için öğrencilik dönemin boyunca yıllık kart ücreti ödemeyeceksin.
  • 18-25 yaş arasında olman ve öğrencilik durumunun devam etmiyor olması söz konusu ise, kartın çalışanlara yönelik Maximum Genç kredi kartı olarak yenilenecektir. Bu kartın için, bir yıl boyunca indirimli yıllık kart ücreti ödemeye devam edeceksin. Takip eden yıllarda ise Maximum Genç kredi kartın için her yıl ilgili dönemde geçerli olacak yıllık kart ücreti uygulanacaktır.
  • Yaşın 25’ten büyük ve öğrencilik durumunun devam ediyor olması söz konusu ise, kartın Aidatsız Maximum Kart olarak yenilenecektir. Bu kartın için de yıllık kart ücreti ödemeyeceksin.
  • Yaşın 25’ten büyük ve öğrencilik durumunun devam etmiyor olması söz konusu ise, kartın Maximum Kart(klasik özellikli) olarak yenilenecektir. Bu kartın için, bir yıl boyunca indirimli yıllık kart ücreti ödemeye devam edeceksin. Takip eden yıllarda ise her yıl ilgili dönemde geçerli olacak Maximum Kart(klasik özellikli) yıllık kart ücreti geçerli olacaktır.

Mevcut kartın İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ise, kartının yenilenmesi sırasında;

  • 18-25 yaş arasında olman ve öğrencilik durumunun devam ediyor olması söz konusu ise, kartın öğrencilere yönelik Maximum Genç kredi kartı olarak yenilenecektir. Bu kartın için de yıllık kart ücreti ödemeyeceksin.
  • 18-25 yaş arasında olman ve öğrencilik durumunun devam etmiyor olması söz konusu ise, kartın Aidatsız Maximum Kart olarak yenilenecektir. Bu kartın için de yıllık kart ücreti ödemeyeceksin.

İzlediğin diziden, oynadığın oyuna; alışverişlerinden, yemek siparişlerine kadar hayatın her alanına dair sana özel kampanyaları Maximum Mobil’de yer alan Maximum Genç alanından takip ederek istediğine katılabilir, bol bol MaxiPuan ve indirim kazanarak taksit fırsatlarını yakalayabilirsin. 

Maximum Genç’i sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi unutma! Instagram, YouTube, Twitter ve Facebook’ta “maximumgenc” olarak bizi bulabilirsin.

Aklında ne varsa, Maximum Genç ile hayatında!

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.