İçerik Alanına Git Menüye Git

Summer Tales Akyaka Festivali Biletlerinde %10 İndirim!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Summer Tales Akyaka Festivali Biletlerinde %10 Indirim!

28-31 Temmuz tarihleri arasında Akyaka’da düzenlenecek olan Summer Tales Akyaka Festivali biletlerini Maximum Genç kartınla al %10 indirim ayrıcalığından faydalan. İndirim, www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi “Maximum Genç kartlara %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. 

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.