İçerik Alanına Git Menüye Git

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2024 - 30 Nisan 2025

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar: Maximum Genç Kart’ınla büfelerde yapacağın alışverişlerden %50 indirimli olarak faydalanabilirsin. İndirim POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. Bankamız tarafından kartına herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır. İndirim ayrıcalığı CinemaPink by Maximum büfelerinde geçerli ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir. Sinema etkinlikleri indirime dahil değildir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve CinemaPink Sinemaları kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2024 - 30 Nisan 2025

Fırsatı Yakala

Maximum Genç Kart'a Başvur

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.