İçerik Alanına Git Menüye Git

Nick Mason konser biletlerinde %10 indirim ayrıcalığı Maximum Genç Kart’ınla seni bekliyor

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Nick Mason konser biletlerinde %10 indirim ayricaligi Maximum Genç Kart’inla seni bekliyor

Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan baterist Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets 6 Haziran’da Volkswagen Arena’da. Maximum Genç Kart’ınla %10 indirimli konser bileti ayrıcalığını kaçırma. İndirim, www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi “İş Bankası kartlarına %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

Maximum Uniq ana gişeden yapacağın bilet alımlarında ise indirim gişe görevlisi tarafından yapılacaktır.

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum, Maximiles, MercedesCard,), Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.