İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç, Kumbaravan Gösterim Kodu Kazandırıyor! - Ocak 2022

Maximum Genç kartınla E-Ticaret ve Teknoloj, Giyim ve Kozmetik, Market, Dijital Kod Market, Kırtasiye ve Temassız kampanyalarından en az 3 tanesine katıl, Kumbaravan gösterim kodu kazan.

Geçerli Tarihler

14 Ocak 2022 - 14 Şubat 2022

Nasıl Kazanabilirim?

15 Ocak -14 Şubat tarihleri arasında düzenlenen E-Ticaret ve Teknoloj, Giyim ve Kozmetik, Market, Dijital Kod Market, Kırtasiye ve Temassız Ödeme kampanyalarından herhangi 3 tanesinden başarılı şekilde MaxiPuan kazandığında, Kumbaravan gösterim kodu kazanacaksın. 4 tane kampanyadan başarılı şekilde MaxiPuan kazanman durumunda ise 2 adet Kumbaravan gösterim kodu kazanacaksın!

Nasıl Kullanabilirim?

www.kumbaravan.com.tr/kayitol adresinden kayıt olduktan sonra, ‘Kod Kullan’ bölümünden izlemek istediğin etkinliği seçerek sepete ekleyebilir; sepet sayfasında kazandığın kodu girerek, istediğin etkinliği ücretsiz izleyebilirsin.

• Kazanılan kod tek kullanımlık olup, 31 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Detayları Nelerdir?

• Kampanyaya dâhil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

• 15 Ocak -14 Şubat tarihleri arasında düzenlenen E-Ticaret ve Teknoloj, Giyim ve Kozmetik, Market, Dijital Kod Market, Kırtasiye ve Temassız Ödeme kampanyalarının MaxiPuan yüklemeleri tamamlandıktan sonra, 10 işgünü içerisinde gösterim kodlarınız Bankamız sisteminde tanımlı cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

• Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 2 adet gösterim kodu kazanabilir.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Bu durumda gösterim kodu için gerekli olan kampanya başarılı katılım ve kazanım koşulu da sağlanmamış olacaktır.

• Kampanyaya sadece belirtilen tarihlerde düzenlenen kampanyaların en az 3 tanesinden başarılı şekilde kampanya MaxiPuan’ı kazanan müşteriler dahildir.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Geçerli Tarihler

14 Ocak 2022 - 14 Şubat 2022

Fırsatı Yakala

MAXİMUM MOBİL'DEN DENE

İlgini Çekebilir

Mobilet kampanyasına yönelik eğlenen insan figürleri

EĞLENCE

Mobilet’ten Alacağın Biletlerde %10 İndirim!

Bilet alma deneyimini, öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde yeniden tanımlayan bir sosyal keşif ve paylaşım platformu olan Mobilet’te de ayrıcalıklısın.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Maximum Genç kredi kartın ya da Maximum Genç Bankamatik Kartı'nla tüm Cinemaximum'larda haftanın her günü 12:30'a kadar başlayan tüm seans film gösterimlerinde anında %50 MaxiPuan!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Maximum Menü Kampanyası

Maximum Kart'ın veya Bankamatik Kartı’n ile tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” sana özel %25 indirimli!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Maximum Genç Kumbaravan Gösterim Kodu Kazandırıyor! – Kasım 2021

Maximum Genç kartınla E-Ticaret, Giyim, Kozmetik, Market, Teknoloji, Dijital Kod Market ve Temassız kampanyalarından en az 3 tanesine katıl, Kumbaravan gösterim kodu kazan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.