İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç, Kumbaravan Gösterim Kodu Kazandırıyor! - Ocak 2022

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç, Kumbaravan Gösterim Kodu Kazandiriyor! - Ocak 2022

Nasıl Kazanabilirim?

15 Ocak -14 Şubat tarihleri arasında düzenlenen E-Ticaret ve Teknoloj, Giyim ve Kozmetik, Market, Dijital Kod Market, Kırtasiye ve Temassız Ödeme kampanyalarından herhangi 3 tanesinden başarılı şekilde MaxiPuan kazandığında, Kumbaravan gösterim kodu kazanacaksın. 4 tane kampanyadan başarılı şekilde MaxiPuan kazanman durumunda ise 2 adet Kumbaravan gösterim kodu kazanacaksın!

Nasıl Kullanabilirim?

www.kumbaravan.com.tr/kayitol adresinden kayıt olduktan sonra, ‘Kod Kullan’ bölümünden izlemek istediğin etkinliği seçerek sepete ekleyebilir; sepet sayfasında kazandığın kodu girerek, istediğin etkinliği ücretsiz izleyebilirsin.

• Kazanılan kod tek kullanımlık olup, 31 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Detayları Nelerdir?

• Kampanyaya dâhil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

• 15 Ocak -14 Şubat tarihleri arasında düzenlenen E-Ticaret ve Teknoloj, Giyim ve Kozmetik, Market, Dijital Kod Market, Kırtasiye ve Temassız Ödeme kampanyalarının MaxiPuan yüklemeleri tamamlandıktan sonra, 10 işgünü içerisinde gösterim kodlarınız Bankamız sisteminde tanımlı cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

• Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 2 adet gösterim kodu kazanabilir.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Bu durumda gösterim kodu için gerekli olan kampanya başarılı katılım ve kazanım koşulu da sağlanmamış olacaktır.

• Kampanyaya sadece belirtilen tarihlerde düzenlenen kampanyaların en az 3 tanesinden başarılı şekilde kampanya MaxiPuan’ı kazanan müşteriler dahildir.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.