İçerik Alanına Git Menüye Git

Kumbaravan’da Maximum Genç’lilere Özel İndirim!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Kumbaravan’da Maximum Genç’lilere Özel Indirim!

Ellerin havada olduğu keyifli bir konser görseli  ve Maximum Genç'e özel indirim ifadesi

28 Şubat - 28 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katıl, Kumbaravan’da geçerli “Kampanya Kodu”n SMS ile sana gelsin. Maximum Genç kredi kartın ya da Maximum Genç Bankamatik Kartı’nla kumbaravan.com.tr/mg2020 'den tiyatro biletlerini 15 TL’ye, konserlerde ise 1 bilet fiyatına 2 bilet alma ayrıcalığını yakala! Üstelik sahaf kitaplarında da özel indirimler seni bekliyor.

Katılmak için: Kampanya dönemi içinde dilediğin zaman Maximum Mobil uygulamasındaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. “Kampanya Kodu”n SMS ile sana gönderilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Ödül Kullanımı: Kampanyaya 28 Şubat - 28 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den katılabilirsin. İlgili tarihlerde kampanyaya katılarak SMS ile sana gönderilen “Kampanya Kodu”nu, kültür sanat portalı kumbaravan.com.tr/mg2020 adresinden 30 Mart 2020 tarihine kadar tiyatro biletlerini 15 TL’ye, konser biletlerini ise 1(bir) bilet fiyatına 2(iki) bilet almak için kullanabilirsin. Sahaf kitaplarını da özel indirimlerle alabileceksin. İndirimden yararlanman için alt ve üst sınır bulunmamaktadır.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.