Kumbaravan’da Maximum Genç’lilere Özel İndirim!

28 Şubat - 28 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den Kumbaravan kampanyasına katıl, tiyatro ve konser biletlerinde ayrıcalığı yakala.

Bu fırsat sona ermiştir.

Geçerli Tarihler

28 Şubat 2020 - 28 Mart 2020 Bu fırsat sona ermiştir.
Kumbaravan’da Maximum Genç’lilere Özel İndirim!

28 Şubat - 28 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katıl, Kumbaravan’da geçerli “Kampanya Kodu”n SMS ile sana gelsin. Maximum Genç kredi kartın ya da Maximum Genç Bankamatik Kartı’nla kumbaravan.com.tr/mg2020 'den tiyatro biletlerini 15 TL’ye, konserlerde ise 1 bilet fiyatına 2 bilet alma ayrıcalığını yakala! Üstelik sahaf kitaplarında da özel indirimler seni bekliyor.

Katılmak için: Kampanya dönemi içinde dilediğin zaman Maximum Mobil uygulamasındaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. “Kampanya Kodu”n SMS ile sana gönderilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Ödül Kullanımı: Kampanyaya 28 Şubat - 28 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den katılabilirsin. İlgili tarihlerde kampanyaya katılarak SMS ile sana gönderilen “Kampanya Kodu”nu, kültür sanat portalı kumbaravan.com.tr/mg2020 adresinden 30 Mart 2020 tarihine kadar tiyatro biletlerini 15 TL’ye, konser biletlerini ise 1(bir) bilet fiyatına 2(iki) bilet almak için kullanabilirsin. Sahaf kitaplarını da özel indirimlerle alabileceksin. İndirimden yararlanman için alt ve üst sınır bulunmamaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer kampanyalar

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Maximum Genç Kartınla İş Kültür'de Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!