İçerik Alanına Git Menüye Git

İstanbul Modern üyeliklerinde Maximum Genç Kart'ına %10 indirim

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Istanbul Modern üyeliklerinde Maximum Genç Kart'ina %10 indirim

Kampanyadan yararlanmak için; “MAXIMUM10” indirim kodunu www.istanbulmodern.org , uye@istanbulmodern.org adreslerindeki Sepet sayfasında ilgili alana girerek veya Müze Gişesinden ve Üye Destek Hattı’ndan gerçekleştirilecek alışverişlerde Maximum özellikli kartın ile ödemeni tamamlaman yeterli.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Kampanya Maximum Genç Kart’ınla www.istanbulmodern.org , uye@istanbulmodern.org adresinden, Müze Gişesinden ve Üye Destek Hattı’ndan gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maximum özellikli kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: %10 indirim, kampanya süresi boyunca bireysel, aile ve indirimli kategorilerindeki üyeliklerde geçerli ve alışveriş sayısı ile sınırlı değildir. Kampanya kapsamında indirim uygulanabilmesi için, sepette “MAXIMUM10” kodunun girilmesi gerekmektedir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve İstanbul Modern kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma yetkisine sahiptir.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.