İçerik Alanına Git Menüye Git

İstanbul Modern üyeliklerinde Maximum Genç Kart'ına %10 indirim

23 Eylül-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Modern üyeliğinde geçerli Maximum Genç Kart'ına özel ekstra %10 indirim!

Geçerli Tarihler

23 Eylül 2021 - 31 Aralık 2021

Kampanyadan yararlanmak için; “MAXIMUM10” indirim kodunu www.istanbulmodern.org , uye@istanbulmodern.org adreslerindeki Sepet sayfasında ilgili alana girerek veya Müze Gişesinden ve Üye Destek Hattı’ndan gerçekleştirilecek alışverişlerde Maximum özellikli kartın ile ödemeni tamamlaman yeterli.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Kampanya Maximum Genç Kart’ınla www.istanbulmodern.org , uye@istanbulmodern.org adresinden, Müze Gişesinden ve Üye Destek Hattı’ndan gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maximum özellikli kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: %10 indirim, kampanya süresi boyunca bireysel, aile ve indirimli kategorilerindeki üyeliklerde geçerli ve alışveriş sayısı ile sınırlı değildir. Kampanya kapsamında indirim uygulanabilmesi için, sepette “MAXIMUM10” kodunun girilmesi gerekmektedir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve İstanbul Modern kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma yetkisine sahiptir.

Geçerli Tarihler

23 Eylül 2021 - 31 Aralık 2021

Fırsatı Yakala

MAXİMUM MOBİL'DEN DENE

İlgini Çekebilir

Mobilet kampanyasına yönelik eğlenen insan figürleri

EĞLENCE

Mobilet’ten Alacağın Biletlerde %10 İndirim!

Bilet alma deneyimini, öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde yeniden tanımlayan bir sosyal keşif ve paylaşım platformu olan Mobilet’te de ayrıcalıklısın.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Maximum Menü Kampanyası

Maximum Kart'ın veya Bankamatik Kartı’n ile tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” sana özel %25 indirimli!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.