İçerik Alanına Git Menüye Git

Edis’in Canlı Konseriyle Eğlence Olduğun Yerde!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Edis’in Canli Konseriyle Eglence Oldugun Yerde!

Şarkıcı Edis görseli

Edis en güzel şarkılarıyla canlı canlı telefonunda, bilgisayarında, tabletinde, kısaca sen neredeyse orada! Konseri canlı izlemek için Mastercard logolu Maximum Genç kartınla ya da diğer Mastercard logolu İş Bankası kartlarından biriyle Maximum Mobil’e gir, Paha Biçilmez İstanbul menüsünden Edis konseri için rezervasyonunu kolayca yaptır.

Katılmak için: Kampanya katılım gerektirmemekte olup, Paha Biçilemez Deneyimler Maximum Mobil uygulamasında yer almaktadır.

Maximum Mobil’i telefonuna indir: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Kampanyadan yalnızca Mastercard logolu kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Mastercard/Maestro logolu Bankamatik Kartları faydalanabilmektedir. Etkinlik başına bilet kontenjanı 1 adetle sınırlıdır.

Ek Koşullar: Mastercard Paha Biçilemez İstanbul menüsü Maximum Mobil içerisinde yalnızca Mastercard/Maestro logolu kart sahiplerine gösterilmektedir.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.