İçerik Alanına Git Menüye Git

DasDas etkinlik biletleri Maximum Genç kartına %10 İndirimli!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

DasDas etkinlik biletleri Maximum Genç kartina %10 Indirimli!

Detaylı bilgi için: www.dasdas.com.tr

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: İndirim DasDas’taki fiziki gişeden yapacağın bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.mobilet.com ’dan yapacağın bilet alımlarında ise kampanyalar alanında “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

DasDas etkinlik biletleri Maximum Genç kartina %10 Indirimli!

Ataşehir Metropol İstanbul'da bulunan DasDas etkinliklerinde, Maximum Genç kredi kartınla %10 indirim ayrıcalığı ile tiyatro ve konserler seni bekliyor!

- DasDas'ta bulunan fiziki gişeden yapacağın bilet alımlarında, kasa görevlisi tarafından, 

- www.mobilet.com ’dan yapacağın bilet alımlarında ise kampanyalar alanında “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanacaktır. 

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler ve kartlar: İptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Maximum Genç Bankamatik Kartı kampanyaya dahil değildir.

Etkinliklere dair detaylı bilgi için: www.dasdas.com.tr

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.