İçerik Alanına Git Menüye Git

Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda Maximum Genç Bankamatik Kartı veya kredi kartınla kampanyadan yararlanabilirsin. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğin kadar faydalanabilirsin. Tek yapman gereken, biletini Maximum Genç Bankamatik Kartı veya kredi kartınla Maximum Mobil’den, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da cinemaximum.com.tr’den almak! 

Uygulama Koşulları: 

1. Kampanya, 31 Mart 2022’e kadar geçerlidir. 

2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

3. Yalnızca Maximum Genç Bankamatik Kartı veya kredi kartınla satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsin. 

4. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağın biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır. 

5. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir. 

6. 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır. 

7. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. 

8. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir. 

9. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

10. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Elinde patlamış mısır ve içecek, Cinemaximum'da film izlemeye hazırlanan genç kadın ve %50 MaxiPuan

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartın, MaxiPara kartların ve Bankamatik Kartı'nla kampanyadan yararlanabilirsin. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğin kadar faydalanabilirsin. Tek yapman gereken, biletini İş Bankası Maximum özellikli kredi kartın, MaxiPara kartın veya Bankamatik Kartınla Maximum Mobil’den,  Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da  cinemaximum.com.tr’den  almak!

Uygulama Koşulları :

1. Kampanya, 15 Mart 2020’ye kadar geçerlidir.

2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsin.

4. Kampanyadan Maximum Kart'ın yanısıra, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı ve Maximum Genç kredi kartı ile de yararlanabilirsin.

5. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

6. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağın biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.

7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.

8. 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır.

9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana dijital platform ödemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital dizi, film, müzik ve oyun platform ödemelerini Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim!

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Genç Kart’ınla tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %50 indirim fırsatı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.