Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Maximum Genç kredi kartın ya da Maximum Genç Bankamatik Kartı'nla tüm Cinemaximum'larda haftanın her günü 12:30'a kadar başlayan tüm seans film gösterimlerinde anında %50 MaxiPuan!

Bu fırsat sona ermiştir.

Geçerli Tarihler

01 Mart 2020 - 16 Mart 2020 Bu fırsat sona ermiştir.
Cinemaximum'da %50 MaxiPuan!

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartın, MaxiPara kartların ve Bankamatik Kartı'nla kampanyadan yararlanabilirsin. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğin kadar faydalanabilirsin. Tek yapman gereken, biletini İş Bankası Maximum özellikli kredi kartın, MaxiPara kartın veya Bankamatik Kartınla Maximum Mobil’den,  Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da  cinemaximum.com.tr’den  almak!

Uygulama Koşulları :

1. Kampanya, 15 Mart 2020’ye kadar geçerlidir.

2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsin.

4. Kampanyadan Maximum Kart'ın yanısıra, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı ve Maximum Genç kredi kartı ile de yararlanabilirsin.

5. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

6. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağın biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.

7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.

8. 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır.

9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer kampanyalar

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

İş Kültür online alışveriş sitesi www.iskultur.com.tr’de Maximum Genç kartları ile yapacağın 2-3-4 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatlarından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Maximum Genç Kartınla İş Kültür'de Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

İş Kültür Yayınlar'ında Sana Özel İlave Taksit Fırsatı!

İş Kültür online alışveriş sitesi www.iskultur.com.tr’de Maximum Genç kartları ile yapacağın 2-3-4 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatlarından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!