İçerik Alanına Git Menüye Git

Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

DasDas'ta sahnelenen Ben Varım oyununun beş kadın üç erkekten oluşan afişi ve bir bilet alana bir bi

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları  (Maximum Genç kredi kartı, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles) ve Maximum Genç Bankamatik Kartı ile İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Hediye bilet kampanyası 14, 15, 26, 27 Mart tarihli "Ben Varım" oyunları için geçerlidir. Hediye bilet DasDas’taki fiziki gişeden yapacağın bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.mobilet.com’dan yapacağın bilet alımlarında ise kampanyalar alanında “1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye” seçildiğinde uygulanmaktadır. Kampanya dahilinde, aynı fiyat kategorisindeki 1 bilet fiyatına 2 bilet satın alınabilmektedir.  Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. İşlem sonunda kredi kartı yada Bankamatik Kartı’ndan sadece 1 biletin tutarı çekilecek, ikinci bilet ücretsiz olarak düzenlenecektir.

İlgilendiğin etkinlikte "1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye" kampanyası olup olmadığını etkinliğin satış sayfasından kontrol edebilirsin. Oyun iptali ve etkinlik tarihinin değişmesi durumunda destek@mobilet.com mail adresi ile iletişime geçebilirsin.

İş Bankası ve DasDas kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

Mobilet kampanyasına yönelik eğlenen insan figürleri

EĞLENCE

Mobilet’ten Alacağın Biletlerde %10 İndirim!

Bilet alma deneyimini, öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde yeniden tanımlayan bir sosyal keşif ve paylaşım platformu olan Mobilet’te de ayrıcalıklısın.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

BKM Etkinlikleri Maximum Genç kartına %10 İndirimli!

BKM Etkinlikleri Maximum Genç kartına %10 İndirimli!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

DasDas etkinlik biletleri Maximum Genç kartına %10 İndirimli!

DasDas etkinlik biletleri Maximum Genç kartına %10 İndirimli!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Nick Mason konser biletlerinde %10 indirim ayrıcalığı Maximum Genç Kart’ınla seni bekliyor

Pink Floyd’un efsane davulcusu Nick Mason İstanbul’a geliyor, konser biletlerinde %10 indirim ayrıcalığı Maximum Genç Kart’ınla seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.