Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

DasDas Prodüksyonu "Ben Varım" etkinlik biletlerinde Maximum Genç kredi kartınla 1 bilet al, 1 bilet hemen hediye!

Bu fırsat sona ermiştir.

Geçerli Tarihler

14 Mart 2020 - 27 Mart 2020 Bu fırsat sona ermiştir.
Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları  (Maximum Genç kredi kartı, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles) ve Maximum Genç Bankamatik Kartı ile İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Hediye bilet kampanyası 14, 15, 26, 27 Mart tarihli "Ben Varım" oyunları için geçerlidir. Hediye bilet DasDas’taki fiziki gişeden yapacağın bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.mobilet.com’dan yapacağın bilet alımlarında ise kampanyalar alanında “1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye” seçildiğinde uygulanmaktadır. Kampanya dahilinde, aynı fiyat kategorisindeki 1 bilet fiyatına 2 bilet satın alınabilmektedir.  Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. İşlem sonunda kredi kartı yada Bankamatik Kartı’ndan sadece 1 biletin tutarı çekilecek, ikinci bilet ücretsiz olarak düzenlenecektir.

İlgilendiğin etkinlikte "1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye" kampanyası olup olmadığını etkinliğin satış sayfasından kontrol edebilirsin. Oyun iptali ve etkinlik tarihinin değişmesi durumunda destek@mobilet.com mail adresi ile iletişime geçebilirsin.

İş Bankası ve DasDas kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilecek diğer kampanyalar

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

Maximum Genç Kartınla İş Kültür'de Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!