İçerik Alanına Git Menüye Git

Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Ben Varım Oyunu Arkadaşınla Seni Bekliyor! 1 Bilet Al, 1 Bilet Hediye!

DasDas'ta sahnelenen Ben Varım oyununun beş kadın üç erkekten oluşan afişi ve bir bilet alana bir bi

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları  (Maximum Genç kredi kartı, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles) ve Maximum Genç Bankamatik Kartı ile İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Hediye bilet kampanyası 14, 15, 26, 27 Mart tarihli "Ben Varım" oyunları için geçerlidir. Hediye bilet DasDas’taki fiziki gişeden yapacağın bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.mobilet.com’dan yapacağın bilet alımlarında ise kampanyalar alanında “1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye” seçildiğinde uygulanmaktadır. Kampanya dahilinde, aynı fiyat kategorisindeki 1 bilet fiyatına 2 bilet satın alınabilmektedir.  Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. İşlem sonunda kredi kartı yada Bankamatik Kartı’ndan sadece 1 biletin tutarı çekilecek, ikinci bilet ücretsiz olarak düzenlenecektir.

İlgilendiğin etkinlikte "1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye" kampanyası olup olmadığını etkinliğin satış sayfasından kontrol edebilirsin. Oyun iptali ve etkinlik tarihinin değişmesi durumunda destek@mobilet.com mail adresi ile iletişime geçebilirsin.

İş Bankası ve DasDas kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

Mobilet kampanyasına yönelik eğlenen insan figürleri

EĞLENCE

Mobilet’ten Alacağın Biletlerde %10 İndirim!

Bilet alma deneyimini, öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde yeniden tanımlayan bir sosyal keşif ve paylaşım platformu olan Mobilet’te de ayrıcalıklısın.

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

Maximum Menü Kampanyası

Maximum Kart'ın veya Bankamatik Kartı’n ile tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” sana özel %25 indirimli!

DETAYLI BİLGİ

EĞLENCE

İstanbul Modern üyeliklerinde Maximum Genç Kart'ına %10 indirim

23 Eylül-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Modern üyeliğinde geçerli Maximum Genç Kart'ına özel ekstra %10 indirim!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.