İçerik Alanına Git Menüye Git

Yolcu360'ta %50 indirimi kaçırma!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Yolcu360'ta %50 indirimi kaçırma!

Yolcu 360 ekranı, valizler ve otomobil

Nasıl Katılabilirim?

Maximum Mobil’deki ""Tüm Kampanyalar"" alanında yer alan ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman yapabilirsin. 

Nerelerde Geçerli?

1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Yolcu360'tan yapacağın araç kiralamalarda liste fiyatı (üstü kırmızı çizgili fiyatlar) üzerinden yapılacak kiralamalarda geçerlidir.

Kampanyaya Dahil Olmayan Kartlar ve İşlemler Nelerdir?

Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler,

MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, 

İptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

İndirimi Nasıl Kullanabilirim?

Maximum Mobil’den kampanya katılımının ardından İş Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile indirim kodu iletilecektir. Yolcu360 APP veya yolcu360.com (tıklanınca açılsın) web sitesindeki kampanyalar bölümünden Maximum kampanyasına girmeli, açılan ekrana kampanya kodunu girerek indirimli fiyatları listelemelisin. İstersen 0850 360 5 360 yolcu360 çağrı merkezini arayarak indirim kodunla indirimli fiyatlardan kiralama yapabilirsin.

İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kodun son kullanma tarihi 31 Ekim 2020’dir. 

Kampanya Detayları Nelerdir?

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyalı fiyatlar, günlük araç kiralama liste fiyatları (üstü kırmızı çizgili fiyatlar) üzerinden %50 indirim ile hesaplanır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti. vs.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. (depozito, sigorta, muadil araç, drop,farklı yerde bırakma ücreti. vs.) Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.

İş Bankası ve Yolcu360 kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar."


Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.