İçerik Alanına Git Menüye Git

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine özel: Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı al ve ilave

Nasıl katılacağım? 

Kampanyalara kayıt olmak için 27 Mayıs’a kadar YTU2022 yaz, 4402’ye gönder. 

Maximum Genç karta nasıl başvurulur?

Maximum Mobil veya İşCep’ten başvurunu yapabilirsin.

1-     Bankamız müşterisi değil misin?

https://www.isbank.com.tr/kampanyalar/iscepten-is-bankasi-musterisi-olun-ayricaliklardan-yararlanin

·        13-27 Mayıs tarihleri arasında (Bu günler dahil), yukarıdaki linkte bulunan adımları takip et, Bankamız müşterisi ol ve Maximum Genç kartını al,

·        Maximum Genç kartın ile 15 Haziran’a kadar ilk harcamanı yap,

·        Banka sistemine kayıtlı olacak olan cep telefonun üzerinden SMS ile kampanyaya kayıt olduğundan emin ol,

·        Linkte bulunan kampanyaya ilave 100 TL MaxiPuan kazan!

Ek koşullar: Kampanyaya sadece 18-25 yaş arasındaki Bankamız müşterisi olmayan, yeni müşteriler katılabilmektedir ve sadece Maximum Genç kredi ve Bankamatik Kartı için geçerlidir. SMS’in banka sistemine kayıt edilecek cep telefonu üzerinden iletilmesi gerekmektedir. Kartının teslim edilmesini beklemeden, anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanabilirsin. Kampanya yalnızca 13-27 Mayıs tarihleri arasında yeni müşteri olup, Maximum Genç kart alan müşteriler için geçerli olacaktır. MaxiPuan kazanmak için kartınla 15 Haziran’a kadar herhangi bir tutarda harcama yapman gerekmektedir. Yapılan harcamanın Maximum POS cihazından olması zorunluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar 22 Haziran’a kadar açık ve kullanılabilir durumdaki ilgili kartına yüklenecektir. Yüklenen MaxiPuanların son kullanma tarihi 8 Temmuz 2022’dir. Linkte bulunan kampanya ayrı bir kampanya olup, MaxiPuan kazanımı ve yüklemesi linkteki yönerge doğrultusunda yapılacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan kazanılacak MaxiPuan’lar MaxiMil’e çevrilemeyecek olup tüm Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir. Bu kampanya YTÜ FEST’22 ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ne özel düzenlenmekte olup, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi olma şartı bulunmamaktadır. İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

2-     Bankamız müşterisisin ama Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı’n yok mu?

·        13-27 Mayıs tarihleri arasında (Bu günler dahil), Maximum Genç kredi veya Bankamatik Kartı’na başvur,

·        Maximum Genç kartın ile 15 Haziran’a kadar ilk harcamanı yap,

·        Banka sistemine kayıtlı cep telefonu numaran üzerinden SMS ile kampanyaya kayıt olduğundan emin ol ve 100 TL MaxiPuan kazan!

Ek koşullar: Kampanyaya sadece 18-25 yaş arasındaki müşteriler katılabilmektedir ve sadece Maximum Genç kredi ve Bankamatik Kartı için geçerlidir. SMS’in banka sistemine kayıtlı cep telefonu üzerinden iletilmesi gerekmektedir. Kartının teslim edilmesini beklemeden, anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanabilirsin. Kampanya yalnızca 13-27 Mayıs tarihleri arasında Maximum Genç kart alan müşteriler için geçerli olacaktır. MaxiPuan kazanmak için kartınla 15 Haziran’a kadar herhangi bir tutarda harcama yapman gerekmektedir. Yapılan harcamanın Maximum POS cihazından olması zorunluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar 22 Haziran’a kadar açık ve kullanılabilir durumdaki ilgili kartına yüklenecektir. Yüklenen MaxiPuanların son kullanma tarihi 8 Temmuz 2022’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Birinci ve ikinci maddede bulunan kampanyalar birleştirilemez. Kampanyadan kazanılacak MaxiPuan’lar MaxiMil’e çevrilemeyecek olup tüm Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir. Bu kampanya YTÜ FEST’22 ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ne özel düzenlenmekte olup, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi olma şartı bulunmamaktadır. İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgini Çekebilir

MAXIMUM

Tüm Kampanyalar

Sana göre daha bir çok Maximum kampanya burada, kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Evimdeki Psikolog ile tanışmadıysan, %25 indirimle tanışmaya ne dersin?

30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanyaya katıl, indirim kodunu al, dilediğin her yerden 1 dakikada psikoloğuna bağlan.

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

İşCep'ten müşterimiz ol, Maximum Genç Kart'ınla 200 TL MaxiPuan kazan!

İşCep’ten İş Bankalı ol ve kazan! 200 TL MaxiPuan avantajı, ücretsiz Havale/EFT fırsatı, Pazarama’da indirim kuponu ve faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığı ile İş Bankalı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

İş Bankası'ndan ilk kredi kartın Maximum Genç kart olsun, Maximum Genç'in ayıcalıklı dünyasına ilave olarak Maximum Mobil'deki Pazarama'da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan senin olsun!

DETAYLI BİLGİ

MAXIMUM

Maximum Genç Kredi Kartı Başvuruna 150 TL MaxiPuan fırsatı seni bekliyor!

Maximum Genç kredi kartına başvur, 150 TL MaxiPuan fırsatını kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.