İçerik Alanına Git Menüye Git

Yemeksepeti “Temassız Teslimat” Siparişine 10 TL MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Yemeksepeti “Temassiz Teslimat” Siparisine 10 TL MaxiPuan!

Yemeksepeti'nden pizza siparişi vermiş, pizza yiyip kola içen iki erkek  ve bir kadın görseli

19-25 Mart tarihleri arasında Yemeksepeti uygulamasından vereceğin 50 TL ve üzeri ilk siparişinde “Maximum Mobil ile öde” seçeneğini kullan, hem kart bilgilerini girmeden kolayca öde hem de 10 TL MaxiPuan kazan. Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayı ve sağlığın için Yemeksepeti’ndeki "Temassız Teslimat”ı seçmeyi unutma.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç kredi kartı), Maximum Genç Bankamatik Kartı ve Bankamatik

Kartları Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı , İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  ile yapılan işlemler, iptal ,iade işlemleri ,K.K.T.C siparişleri, yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı: Kampanya, sadece Yemeksepeti mobil uygulamalarından Maximum Mobil ile öde seçeneği ile verilen siparişler için geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 31 Mart 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Nisan tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.