İçerik Alanına Git Menüye Git

Yemeksepeti siparişini Maximum Mobil ile Öde, %50 MaxiPuan kazan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Yemeksepeti siparisini Maximum Mobil ile Öde, %50 MaxiPuan kazan!

Üç tane hamburger görseli ve Yemeksepeti'nde 35 TL ve üzerine %50'ye varan MaxiPuan ifadesi

Maximum Genç'liler Maximum Mobil ile kazanmaya devam ediyor. Kampanya yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından online ödeme seçeneği ile ve Maximum Mobil’den verilen siparişler için geçerlidir. Yemeksepeti mobil uygulamasından Maximum Mobil ile öde seçeneği ile verilen siparişler için %20 ilave MaxiPuan verilecektir.  Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles,  MercedesCard, İş'te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri, K.K.T.C. siparişleri, Yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan'lar 3 Temmuz 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuan'lar 15 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.