İçerik Alanına Git Menüye Git

Yemeğin evine %20 MaxiPuanla gelsin

1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğin Yemeksepeti sipariş tutarının %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2021 - 30 Haziran 2021

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı, İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, Maximiles, MercedesCard) Kampanya kapsamında puan kazanabilmen, harcamalarını kampanyaya dahil kartın/kartlarınla Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi üzerinden yapman halinde mümkündür.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, iptal-iade edilen işlemler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir. 

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 6 Temmuz 2021 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir ay boyunca en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi haricinde yapılan işlemler; Yemeksepeti.com ve Yemeksepeti uygulamasından verilecek siparişler kampanyaya dahil değildir.  

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Mobil Yemeksepeti uygulamasına ilişkin detaylı bilgi

Geçerli Tarihler

01 Haziran 2021 - 30 Haziran 2021

İlgini Çekebilir

Hamburger görseli ve %10 indirim bilgisi

YEMEK

Lezzete Doyamayan Gençlere DasDas Mutfak'ta %10 İndirim!

Ataşehir Metropol İstanbul AVM'de bulunan DasDas Mutfak'ta Maximum Genç kredi kartına %10 indirim ayrıcalığı seni bekliyor.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.