İçerik Alanına Git Menüye Git

Visa Logolu Kart ile Starbucks’tan 20 TL İndirim!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Visa Logolu Kart ile Starbucks’tan 20 TL Indirim!

Kampanyaya dahil olan kartlar: Visa logolu Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Kart, Pati Kart ve ek kartlar), bireysel Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

KAMPANYA KOŞULLARI:

• Kampanya yalnızca Visa logolu İş Bankası kartları ile yapılacak ödemelerde geçerlidir. 

• Visa logolu İş Bankası kartları ile 250 gramlık çekirdek kahve veya kapsül alışverişlerine, anında 20TL indirim yapılacaktır. Koşullara uygun olarak alınan her ürün adedi başına, 20TL indirim uygulanır.

• Kampanyadan Visa logolu bireysel İş Bankası kartları bireysel kredi kartları, bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar faydalanabilir.

• Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.

• Aynı fiş içerisinde birden fazla kahve çekirdeği ve/veya kapsül bulunması halinde, her ürün başına 20 TL  indirim uygulanacaktır.

• Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. 

• Kampanya, 15 Kasım Pazartesi günü başlayacak olup, 15 Aralık Çarşamba gün sonunda bitecektir. (15 Kasım Pazartesi saat 00:01’den, 15 Aralık Çarşamba saat 23:59’a kadar.)

• Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve Türkiye İş Bankası sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden Starbucks Türkiye sorumlu olup, Visa ve İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.