İçerik Alanına Git Menüye Git

Teknolojiyi Seven Gençlere Vatan Bilgisayar'da İlave 3 Taksit Fırsatı!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Teknolojiyi Seven Gençlere Vatan Bilgisayar'da Ilave 3 Taksit Firsati!

Vatan Bilgisayar mağazası içinde telefon bakan gülümseyen, gözlüklü erkek görseli ve ilave 3 taksit

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ticari Kredi Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar:  Maximum Aidatsız kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:  Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

* Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir.

İlgini Çekebilir

Koltukta oturan, kucağında bilgisayarı elinde kredi kartı ile internet alışverişi yapan genç kadın

ONLİNE ALIŞVERİŞ

E-ticaret alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan!

İş Bankası sana e-ticaret alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan’la geliyor! Sen de seçili e-ticaret firmalarından alışverişlerini Maximum Genç Kredi Kartı’nla yap, tek seferde yapacağın 250 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.