İçerik Alanına Git Menüye Git

Starbucks®’ta 50 TL geri kazan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Starbucks®’ta 50 TL geri kazan!

Kampanya katılımlı olup katılımın kampanya dönemi içinde alışverişinden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsin.                   

Uygulamayı telefonuna indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 25 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartına yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan, en fazla 50 TL geri kazanabilir. 

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.