İçerik Alanına Git Menüye Git

Son Moda Alışverişlerinde İlave 2 Taksit Fırsatı!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Son Moda Alışverişlerinde İlave 2 Taksit Fırsatı!

Mavi kot gömlek, spor ayakkabı, güneş gözlüğü ve parfüm şişesinin yer aldığı ve  ilave 2 taksit ayrı

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç kredi kartı, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Ticari Kredi Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, internet alışverişleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ek Koşullar: Kampanya kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. İlave taksit kampanyası sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinde geçerli olacaktır.

İlgini Çekebilir

GİYİM/AKSESUAR

Maximum Genç kartınla Altınyıldız Classics’te sana özel %10 indirim!

Maximum Genç kartınla Maximum Mobil’den indirim kodunu al, Altınyıldız Classics mağazalarında istediğin ürüne tüm kampanya ve indirimlere ek %10 indirimle sahip ol.

DETAYLI BİLGİ

GİYİM/AKSESUAR

Maximum Genç'lilere giyim ve kozmetik alışverişlerinde 35 TL MaxiPuan!

Maximum Genç kartınla seçili giyim ve kozmetik firmalarından tek seferde yapacağın 250 TL ve üzeri alışverişine 35 TL MaxiPuan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.