İçerik Alanına Git Menüye Git

Seyahat ve Konaklama Harcamalarını Faizsiz Taksitlendir!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Seyahat ve Konaklama Harcamalarini Faizsiz Taksitlendir!

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç,Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, )

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar

Kampanya Detayları:

1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.

2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1-31 Temmuz tarihleri arasında seyahat ve konaklama sektörlerinde yapılan 50 - 20.000 TL(dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 3 taksit seçeneği için uygulanacaktır.  20.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.

3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1-31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 3 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

4. Kampanya sadece yurtiçi havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili işyerlerinden yapılan peşin alışverişlerde geçerli olacaktır. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir.

5. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

6. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır.

7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.  

8. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.

9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

10. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.

11. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Taksitlendirme talebini;

• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> Kart Harcamalarım

• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım

adımlarını takip ederek iletebilirsin.

İlgini Çekebilir

SEYAHAT

Elektrikli scooter harcamalarında %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana elektrikli scooter kiralamalarında %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de elektrikli scooter ödemeni Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

SEYAHAT

Öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de İstanbulkart Mobil’den öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerini Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, %50 MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

SEYAHAT

Ankara ve İzmir Toplu Taşıma Kartı Yüklemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana Ankara ve İzmir toplu taşıma kartı yüklemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital kanallardan toplu taşıma kartı yüklemelerini Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, %50 MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.