İçerik Alanına Git Menüye Git

pasabahcemagazalari.com'da 40 TL MaxiPuan!

1-19 Mayıs tarihleri arasında www.pasabahcemagazalari.com‘dan tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Maximum Mobil’den kampanyaya katılanlara 40 TL MaxiPuan!

Geçerli Tarihler

01 Mayıs 2021 - 19 Haziran 2021

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, Maximum Pati Kart) ile yapılan ödemeler dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 25 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecek 8 Haziran 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 9 Haziran 2021 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Geçerli Tarihler

01 Mayıs 2021 - 19 Haziran 2021

Fırsatları Yakala

MAXİMUM MOBİL’DEN KATIL

İlgini Çekebilir

bilgisayar etrafında alışveriş paketleri

ONLİNE ALIŞVERİŞ

20 TL MaxiPuan kazanmak için Maximum Genç kartınla alışverişini internetten yap!

15 Nisan - 14 Mayıs 2021 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL'lik alışverişine 20 TL MaxiPuan.

DETAYLI BİLGİ

ONLİNE ALIŞVERİŞ

Dijital platform ödemelerine ilave MaxiPuan!

23 Nisan-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında Maximum Genç Kart’ınla seçili dijital platformlarda toplam 50 TL'ye kadar olan harcamana %10, 50 TL ve üzeri harcamana %20 MaxiPuan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.