İçerik Alanına Git Menüye Git

Obilet'te 100 TL'ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Fırsatı!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Obilet'te 100 TL'ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Firsati!

Katılmak için: Maximum Mobil'de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Kredi Kartı 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmaları, feribot bileti satın alımları, araç kiralama hizmetleri, Masterpass ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
 
Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Yasal düzenleme kapsamında azami vade yurtiçi harcamalarda 18 taksit, yurtdışına ilişkin harcamalarda ise 3 taksit olabilir. Türkiye İş Bankası A.Ş ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 16 Haziran 2023 tarihinde yüklenecek 31 Temmuz 2023 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kazanacağın MaxiPuan'ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağın alışverişlerinde kullanabilirsin. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.​

İlgini Çekebilir

SEYAHAT

Elektrikli scooter harcamalarında %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana elektrikli scooter kiralamalarında %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de elektrikli scooter ödemeni Maximum Genç Kart'ınla yap, 100 TL'ye varan MaxiPuan kazan.

DETAYLI BİLGİ

SEYAHAT

Öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de İstanbulkart Mobil’den öğrenci İstanbulkart abonman yüklemelerini Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, %50 MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

SEYAHAT

Ankara ve İzmir Toplu Taşıma Kartı Yüklemelerinde %50 MaxiPuan!

İş Bankası sana Ankara ve İzmir toplu taşıma kartı yüklemelerinde %50 MaxiPuan'la geliyor! Sen de dijital kanallardan toplu taşıma kartı yüklemelerini Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, %50 MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.