İçerik Alanına Git Menüye Git

Modayı 50 TL MaxiPuan Fırsatı İle Takip Et!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Modayi 50 TL MaxiPuan Firsati Ile Takip Et!

Beyaz zeminde tişört, şapka, Maximum Genç kart görselleri ve 50 TL MaxiPuan ifadesi

Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) Maximum Mobil uygulamasında “Maximum Genç" alanındaki ilgili kampanyanın  “KATIL” butonuna tıklayarak yapabilirsin.

Kampanya Detayları: Kampanya; Maximum Mobil’de 17 Haziran-6 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

*Kampanya firmaların online alışverişlerinde geçerlidir. 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, kampanyaya dahil olmayan firmalardan yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 10 Temmuz 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2020’dir.Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.