İçerik Alanına Git Menüye Git

Mobil Ödemelerine 75 TL'ye Varan MaxiPuan

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Mobil Ödemelerine 75 TL'ye Varan MaxiPuan

Akıllı telefonunu POS cihazına uzatmış, Maximum Mobil ile temassız ödeme yapan el ve 75 TL MaxiPuan

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerini aktifleştirebilmen için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarını takip edebilirsin.

Katılmak için: Maximum Mobil'deki “Tüm Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı ve diğer Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile MaxiPara kartlarla Maximum Mobil uygulaması üzerinden mobil ödemelerini gerçekleştirebilirsin.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri; İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 26 Haziran 2020 tarihinde kartına yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dahil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.