İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Mobil ile Ödeyeceğin İlk Yemeksepeti Siparişine 10 TL MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Mobil ile Ödeyecegin Ilk Yemeksepeti Siparisine 10 TL MaxiPuan!

hamburger görseli ve neon içeçek görseli

Kampanya sadece Yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil ile öde” seçeneği ile verilen siparişler için geçerlidir. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli diğer kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli) ve İş Bankası diğer Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri, K.K.T.C. siparişleri, Yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler, yemeksepeti.com, yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil İle Öde” yöntemi harici yapılan ödemeler ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan'lar 5 Ağustos 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuan'lar 25 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.