İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Mobil Dijital Kod Market'te 15 TL MaxiPuan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Mobil Dijital Kod Market'te 15 TL MaxiPuan!

Dijital Kod Market ekranının göründüğü telefon, sinema klaketi, klavye, nota ve 15 TL MaxiPuan

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli), diğer İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler ve Maximum Mobil Dijital Kod Market'ten yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 16 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2020’dir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından yalnızca ödeme işlemine aracılık edilmektedir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.