İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Instagram Yarışması!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç Instagram Yarismasi!

Çekiliş Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

8.12.2021– 12.12.2021 saat 23:59 tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak çekiliş kodunu al, Maximum Genç Instagram sayfasındaki yarışma postunun altında çekiliş kodunu paylaş,konsere birlikte gitmek istediğin kişiyi yarışma postunun altındaki yorumlarda etiketle ve  en sevdiğin Büyük Ev Ablukada şarkısını yorumlara yazarak çekilişe katıl. 18 Aralık 2021 Cumartesi günü, DasDas'ta gerçekleştirilecek Büyük Ev Ablukada konserine davetiye kazanacak 10 kişiden biri olma fırsatını yakala.

Maximum Genç Instagram sayfamıza gitmek için tıkla!

Kod almak için: “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımını ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

Kampanya Kuralları:

1. Bu kampanya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. adına ESTABOOM tarafından düzenlenmiş ve MPİ’nin 03.12.2021 tarih ve E-40453693-255.05.02-12729 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

2. 8.12.2021– 12.12.2012 saat 23:59 aralığında www.instagram.com adresi üzerinden ücretsiz giriş yaparak TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.’ne ait @maximumgenc hesabından paylaşılan kampanya görselinin yorum kısmında Maximum Mobil’den aldığı kodu konsere birlikte gitmek istediği bir arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve en sevdiği Büyük Ev Ablukada grubu şarkısının adını yazan kişiler katılabilir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

3.Yarışmaya katılmak için gerekli olan koda sahip olmak için, Maximum Mobil’e giriş yapman ve kampanya sayfasındaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Katılımın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir. Yarışmaya katılımın geçerli sayılması için bu kodun @maximumgenc  hesabında bulunan kampanya görselinin yorumlar alanında Maximum Mobil katıl butonundan alınan bu kodu paylaşması, bir arkadaşını yorumlara etiketleyip en sevdiği Büyük Ev Ablukada grubu şarkısının adını yazması gerekmektedir.

4. MPİ tarafından yapılacak çekiliş sonucunda 10 kişiye, 18.12.2021 Cumartesi günü, DasDas'ta gerçekleşecek Büyük Ev Abluka konseri için davetiye hediye edilecektir.

5. Kazanan talihliler 15.12.2021 tarihinde https://www.instagram.com/maximumgenc/ adresinde ve https://www.maximumgenc.com.tr ‘de yayınlanacaktır.

6. Bir kişi birden fazla davetiye kazanamaz. Kazanılan davetiyeler sadece 18.12.2021’de düzenlenecek Büyük Ev Ablukada konseri içindir, başka bir etkinliğe aktarım yapılmayacaktır.

7. Kazananlarla Maximum Genç Instagram hesabı üzerinden DM yoluyla iletişime geçilecektir. 

8. Kampanyaya katılım ile ilgili sunulan bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.

9. Kampanyaya Instagram uygulaması üzerinden katılım ücretsizdir.

10. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yayın öncesinde ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.

11. Yarışmaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. mensupları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Çalışanları, LİON COMMUNİCATİONS TURKEY REKLAM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.

12. Yarışma ve ödülle bağlantılı olarak T. İş Bankası, Lion Communications Turkey Reklam ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, DasDas ve Estaboom  sadece kampanyanın yönetimine yönelik sağlanan kişisel bilgileri kullanacaktır. Bu yarışmaya katılarak, bütün katılımcılar bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır. TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. gizlilik politikasına www.isbank.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

13. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

14. Detaylı bilgi https://www.instagram.com/maximumgenc/ adresindedir.

15. Yarışmanın düzenlendiği sosyal medya hesabı altında Instagram kullanıcı adın ile yorumuna yer vermen durumunda, T. İş Bankası A.Ş. tarafından duyurulan yarışma koşullarını kabul etmiş sayılırsın. 

 

İlgini Çekebilir

MAXIMUM

Tüm Kampanyalar

Sana göre daha bir çok Maximum kampanya burada, kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.