İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç kredi kartınla Sendromsuz Pazartesi!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç kredi kartinla Sendromsuz Pazartesi!

Maximum Genç kredi kartınla Nisan ayında Pazartesi günleri yapacağın 250 TL’ye kadar olan restoran ve kafe harcamanda 25 TL’ye varan MaxiPuan kazan!

Nasıl Katılabilirim?

Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (harcamandan önce veya sonra) yapabilirsin. Nisan ayı içerisinde bir defa katılım yapman yeterli olup, başvurun 4 – 11 – 18 ve 25 Nisan tarihleri için geçerli olacaktır.

Uygulamayı telefonuna indir

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak, Nisan ayının her Pazartesi günü Maximum Genç kredi kartları ile 25 TL’ye kadar yapacağın kafe harcamalarında işlem tutarı kadar, tek seferde 25 TL’den 250 TL’ye kadar olan (250 TL dahil) harcamalarında ise 25 TL MaxiPuan kazanabilirsin. 250 TL’nin üzerindeki kafe/restoran harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecektir. İlgili tarihlerde kafe/restoran sektöründe tek seferde yapılan 250 TL ve altındaki en yüksek tutarlı harcama kampanyaya dahil edilecek olup, bir müşteri haftalık azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar Nisan ayının tüm Pazartesi günlerinin geçmesini takiben, 4 – 11 – 18 ve 25 Nisan tarihleri için toplu olarak, 29 Nisan tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanımı kart değil müşteri bazındadır. Bir müşteri Nisan ayı içerisindeki 4 Pazartesi günü için azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

İlgini Çekebilir

MAXIMUM

Tüm Kampanyalar

Sana göre daha bir çok Maximum kampanya burada, kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.