İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Kartınla İş Kültür Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç Kartınla İş Kültür Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

kitap okuyan ve elinde kahve olan genç kız görseli

31 Temmuz’a kadar İş Kültür’den tek seferde 100 TL ve üzeri ilk QR ile ödemene 20 TL MaxiPuan! Üstelik, İş Kültür’den QR ile yapacağın bütün ödemelerde kargo bedava!

20 TL MaxiPuan'ı 1-31 Temmuz tarihleri arasında www.iskultur.com.tr'de yalnızca Maximum Mobil'den QR kod ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri ilk ödemende kazanabilirsin.

Kitabı sipariş ederken Maximum Mobil uygulamasında Ödemeler menüsünde “QR ile Ödeme” seçeneğine girip Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nı seçmeli, cep telefonunda açılacak olan kameraya kitabın yanındaki QR kodu okutmalı, teslimat bilgilerini ve ödeme yapacağın kartını seçerek alışverişini tamamlamalısın.

Kampanya kapsamında kargo ücreti yansıtılmayacaktır. Telefonunda Maximum Mobil yüklü değilse App Store veya Google Play’den indirebilir veya telefonunun tarayıcısına https://maximum.com.tr/indir yazarak yükleyebilirsin.

Maximum Mobil uygulaması iOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuan'lar 6 Ağustos 2020 tarihinde yüklenecek ve 31 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. MaxiPuan'lar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuan'lar 1 Eylül 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası ve İş Kültür kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

İlgini Çekebilir

bilgisayarda academy club web sayfasına bakan genç kız

EĞİTİM/KIRTASİYE

Academy Club'deki tüm eğitimlerde Maximum Genç'lilere %25 İndirim!

Hayalindeki meslek, hayalinde kalmasın. Yazılım, tasarım, iş dünyası gibi bir çok konuda seni geleceğe hazırlayacak eğitimler şimdi sana %25 indirimli.

DETAYLI BİLGİ
elinde telefon tutan biri ve telefon görselinde barty hediye ekranı var

EĞİTİM/KIRTASİYE

Barty ile Takasla ve Kazan!

Yenilikçi takas platformu Barty'den 250 Barty Puan kazanmak için hemen kampanyaya katıl, promosyon kodunu al. Hediye Barty Puan'ların ile elektronikten kırtasiye ürünlerine ihtiyacın olan binlerce ürün içerisinden dilediğini al.

DETAYLI BİLGİ

EĞİTİM/KIRTASİYE

Maximum Genç'e Özel Fırsatlarla English Ninjas ile İngilizce Öğren!

Anadili İngilizce olan eğitmenler ile İngilizce öğrenme kolaylığı %70'e varan indirimlerle seni bekliyor!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.