Maximum Genç Kartınla İş Kültür'de Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

Maximum Genç Kartınla iskultur.com.tr'de Ödemelerini QR kod ile yap 20 TL MaxiPuan'ı Kap!

Geçerli Tarihler

01 Temmuz 2020 - 31 Temmuz 2020

Fırsatı Yakala

MAXIMUM MOBİL'DEN DENE
Maximum Genç Kartınla İş Kültür'de Ödemelerini QR Kod ile Yap MaxiPuan'ları Kap!

31 Temmuz’a kadar İş Kültür’den tek seferde 100 TL ve üzeri ilk QR ile ödemene 20 TL MaxiPuan! Üstelik, İş Kültür’den QR ile yapacağın bütün ödemelerde kargo bedava!

20 TL MaxiPuan'ı 1-31 Temmuz tarihleri arasında www.iskultur.com.tr'de yalnızca Maximum Mobil'den QR kod ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri ilk ödemende kazanabilirsin.

Kitabı sipariş ederken Maximum Mobil uygulamasında Ödemeler menüsünde “QR ile Ödeme” seçeneğine girip Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nı seçmeli, cep telefonunda açılacak olan kameraya kitabın yanındaki QR kodu okutmalı, teslimat bilgilerini ve ödeme yapacağın kartını seçerek alışverişini tamamlamalısın.

Kampanya kapsamında kargo ücreti yansıtılmayacaktır. Telefonunda Maximum Mobil yüklü değilse App Store veya Google Play’den indirebilir veya telefonunun tarayıcısına https://maximum.com.tr/indir yazarak yükleyebilirsin.

Maximum Mobil uygulaması iOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuan'lar 6 Ağustos 2020 tarihinde yüklenecek ve 31 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. MaxiPuan'lar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuan'lar 1 Eylül 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası ve İş Kültür kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

İlgini Çekebilir

EĞLENCE

İş Kültür Yayınlar'ında Sana Özel İlave Taksit Fırsatı!

İş Kültür online alışveriş sitesi www.iskultur.com.tr’de Maximum Genç kartları ile yapacağın 2-3-4 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatlarından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!