İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Kart'ınla Banabi'den Sipariş Ver 15 TL MaxiPuan Kazan!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç Kart'inla Banabi'den Siparis Ver 15 TL MaxiPuan Kazan!

Bir Banabi firmasından sipariş vermeyi gösteren dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve 15 TL MaxiPuan

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Genç, Maximum, MercedesCard, Maximiles) ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartlar ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir. Ödül Kullanımı: Kampanya yemeksepeti.com/banabi internet adresinden, banabi mobil uygulamasından online veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapılan siparişler için geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 28 Nisan 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığın kartına yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 12 Mayıs 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek koşullar: İş Bankası ve banabi kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.