İçerik Alanına Git Menüye Git

Maximum Genç Bankamatik Kartı'n 60 TL’ye Varan MaxiPuan kazandırıyor

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Maximum Genç Bankamatik Karti'n 60 TL’ye Varan MaxiPuan kazandiriyor

Market sepeti, pizza, telefon, saat, gözlük, gömlek, Bankamatik Kartı ve 60 TL'ye varan MaxiPuan

1-21 Haziran 2020 arasında Maximum Genç Bankamatik Kartı’nla farklı günlerde ve tek seferde yapacağın her 150 TL ve üzeri 2. alışverişine 20 TL, toplamda 60 TL’ ye varan MaxiPuan kazan!

Katılmak için: Maximum Mobil'deki “Tüm Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterlidir. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç Bankamatik Kartı ve diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri; Bankamatik Kartı’nın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemeleri ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri kampanya kapsamında değildir. Aynı gün içerisinde Maximum Genç Bankamatik Kartı ile 150 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden sadece 1 tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Diğer Bilgiler: 1-21 Haziran 2020 arasında Maximum Genç Bankamatik Kartı’nla farklı günlerde ve tek seferde yapacağın 150 TL ve üzeri 2. alışverişine 20 TL, 4. alışverişine 20 TL, 6. alışverişine 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL MaxiPuan kazanırsın. Kampanyada 1 Haziran 2020 00:01 ile 21 Haziran 2020 23:59 arasında yapacağın alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri; Sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları ve Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan'ların 26 Haziran 2020 tarihinde kartına yüklenecektir. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.