İçerik Alanına Git Menüye Git

Market Alışverişlerin 50 TL’ye varan MaxiPuan’lı!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Market Alisverislerin 50 TL’ye varan MaxiPuan’li!

mavi zeminde elinde pos cihazı tutan genç marketçi

Katılmak için; Maximum Mobil’deki Maximum Genç alanında yer alan ilgili  kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanya Detayları:

Kampanya; Maximum Mobil’de 6 Temmuz - 6 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya; firmaların mağazalarında ve online alışverişlerinde geçerlidir. 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, kampanyayadahil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 14 Ağustos 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

*İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.