İçerik Alanına Git Menüye Git

Mango'da 20 TL MaxiPuan Fırsatını Yakala!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Mango'da 20 TL MaxiPuan Firsatini Yakala!

Mango marka kıyafetleri ile poz vermiş üç genç kadın ve 20 TL MaxiPuan ifadesi

Maximum Genç kartınla Mango mağazalarından 16 Haziran-16 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yap, 20 TL MaxiPuan'ı kap!

Üstelik, MANGO’da %70’e varan indirim ve +3 taksit fırsatını da kaçırma!

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinden önce veya sonra, Maximum Mobil uygulamasından ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaman yeterli.

Uygulamayı telefonuna indir: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli diğer kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli), diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanya, sadece Mango mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, https://shop.mango.com/tr adresinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 21 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020’dir. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuan’lar yalnızca Mango mağazalarında kullanılabilecek olup, https://shop.mango.com/tr veya diğer işyerlerinde kullanılamayacaktır. MaxiPuan’lar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecek, kullanılmayanlar 16 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Mango mağazalarında uygulanacak %70’e varan indirim Mango tarafından uygulanmaktadır. Maximum Genç ya da İş Bankası Maximum özellikli diğer kredi kartları ya da Bankamatik Kartları özelinde ilave bir indirim uygulanmayacaktır. İş Bankası ve Mango kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.