İçerik Alanına Git Menüye Git

MACFit’te kadınlara özel ayrıcalıklar!

24 Ağustos 2021 tarihine kadar Maximum Kart’ınla gerçekleştireceğin yıllık MACFit üyeliklerine ve Nuspa 6’lı paketlerinde 10% indirim ayrıcalığı!

Geçerli Tarihler

04 Haziran 2021 - 24 Ağustos 2021

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum  Genç, Maximum, MercedesCard, Maximiles)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya yalnızca kadın üyeler için, MACFİT kulüplerinde yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında, indirimin yanında ekstra bir ölçüm randevusu hakkında da yararlanılabilinmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. İş Bankası ve MACfit kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Geçerli Tarihler

04 Haziran 2021 - 24 Ağustos 2021

İlgini Çekebilir

Innerjoy kampanyasına yönelik yoga yapan kız görseli

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Kişiselleştirilmiş meditasyon deneyimini Innerjoy'da %35 indirimle yaşa!

30 Haziran 2021 tarihine kadar Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, yıllık Innerjoy Premium üyeliğine %35 indirimle sahip ol.

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Evimdeki Psikolog ile henüz tanışmadıysan, %25 indirimle tanışmaya ne dersin?

30 Haziran 2021 tarihine kadar Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, dilediğin her yerden 1 dakikada psikoloğuna bağlan.

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.