İçerik Alanına Git Menüye Git

MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayrıcalıklar!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayricaliklar!

Spor yapan bir kız ve bir erkek ve MACFit kampanya bilgisi

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) , diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: MACFit’e Maximum Kart ile üye olup, üyelik ücretlerini 6 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyenlere 6.ayın sonunda MACFit tarafından, 2 ay hediye üyelik, 12 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyenlere ise 12.ayın sonunda 3 ay hediye üyelik otomatik olarak tanımlanmaktadır. 6+2 ve 12+3 kampanyası MACFit Ortaköy ve ön satış dönemindeki kulüplerde ve MAC Spor kulüplerinde geçerli değildir. 12 aylık üyeliğe 12 taksit Maximum Kart ile ödeme sırasında otomatik olarak yapılmaktadır.

Bankamatik Kartları ile yapılan üyeliklerde sadece ilave üyelik ayrıcalığı sunulmakta olup, taksit yapılamamaktadır.

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.