MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayrıcalıklar!

31 Aralık 2020'ye kadar Maximum Genç kredi kartınla gerçekleştireceğin 6 aylık yeni MACFit üyeliğine 2 ay, 12 aylık yeni MACFit üyeliğine 3 ay hediye. Üstelik, yıllık üyeliğine 12 taksit fırsatıyla!

Geçerli Tarihler

22 Haziran 2020 - 31 Aralık 2020

Fırsatı Yakala

MAXIMUM MOBİL'İ İNDİR
MACFit'lerde Yeni Üyelikte Ayrıcalıklar!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, diğer İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) , diğer İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: MACFit’e Maximum Kart ile üye olup, üyelik ücretlerini 6 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyenlere 6.ayın sonunda MACFit tarafından, 2 ay hediye üyelik, 12 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyenlere ise 12.ayın sonunda 3 ay hediye üyelik otomatik olarak tanımlanmaktadır. 6+2 ve 12+3 kampanyası MACFit Ortaköy ve ön satış dönemindeki kulüplerde ve MAC Spor kulüplerinde geçerli değildir. 12 aylık üyeliğe 12 taksit Maximum Kart ile ödeme sırasında otomatik olarak yapılmaktadır.

Bankamatik Kartları ile yapılan üyeliklerde sadece ilave üyelik ayrıcalığı sunulmakta olup, taksit yapılamamaktadır.

İlgini Çekebilir

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Küçük dostların için alışverişlerin 20 TL MaxiPuan kazandırıyor!

14-29 Ekim 2020 tarihleri arasında veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağın 150 TL ve üzeri alışverine 20 TL MaxiPuan fırsatını kaçırma!

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Evimdeki Psikolog ile tanışmadıysan, %25 indirimle tanışmaya ne dersin?

19 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, dilediğin her yerden 1 dakikada psikoloğuna bağlan.

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Kişiselleştirilmiş meditasyon deneyimini %35 indirimle Innerjoy'la yaşa!

15 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katıl, indirim kodunu al, yıllık Innerjoy Premium üyeliğine %35 indirimle sahip ol.

DETAYLI BİLGİ

SPOR/SAĞLIKLI YAŞAM

Evde Spor Keyfini Heryerdepilates ile Yaşa!

Evde de sporsuz kalma diye, Maximum Genç kartınla 31 Aralık 2020'ye kadar Heryerdepilates.com aylık üyeliği 6 ay boyunca 27,90 TL yerine 15 TL!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!