İçerik Alanına Git Menüye Git

Lezzete Doyamayan Gençlere Smaxh by DasDas'ta %10 İndirim!

Aradığın kampanya şuan da yayında değil.

Geçmiş Kampanyalarımız

Lezzete Doyamayan Gençlere Smaxh by DasDas'ta %10 Indirim!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Kart(klasik özellikli), İş'te Üniversiteli kredi kartı,Maximum Gold kart, Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: İndirim Smaxh by DasDas’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Lezzete Doyamayan Gençlere Smaxh by DasDas'ta %10 Indirim!

Hamburger görseli ve %10 indirim bilgisi

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Kart(klasik özellikli), İş'te Üniversiteli kredi kartı ve Maximum Gold karta %10, Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia’ya %20 indirim uygulanmaktadır.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

İlgini Çekebilir

YEMEK

Kafe ve restoran harcamalarında %20 indirim!

İş Bankası sana kafe ve restoran harcamalarında %20 indirimle geliyor! Sen de 150 TL ve üzeri kafe ve restoran harcamalarını Maximum Genç Kredi Kartı'nla yap, 100 TL'ye varan indirim fırsatından yararlan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.