İçerik Alanına Git Menüye Git

Lezzete Doyamayan Gençlere DasDas Mutfak'ta %10 İndirim!

Ataşehir Metropol İstanbul AVM'de bulunan DasDas Mutfak'ta Maximum Genç kredi kartına %10 indirim ayrıcalığı seni bekliyor.

Geçerli Tarihler

04 Haziran 2021 - 30 Haziran 2022

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Kart(klasik özellikli), İş'te Üniversiteli kredi kartı,Maximum Gold kart, Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Geçmiş Kampanyalarımız

Lezzete Doyamayan Gençlere DasDas Mutfak'ta %10 İndirim!

Hamburger görseli ve %10 indirim bilgisi

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Genç kredi kartı, Maximum Kart(klasik özellikli), İş'te Üniversiteli kredi kartı ve Maximum Gold karta %10, Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard ve Privia’ya %20 indirim uygulanmaktadır.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

Geçerli Tarihler

04 Haziran 2021 - 30 Haziran 2022

Fırsatı Yakala

MAXİMUM MOBİL'DEN DENE

İlgini Çekebilir

YEMEK

Maximum Gençli! 19 Mayıs'ta restoran ve kafe harcamana 25 TL MaxiPuan

19 Mayıs’ta Maximum Genç kartın ile 25 TL ve üzeri restoran ve kafe harcamanı yap, 25 TL MaxiPuan kazan!

DETAYLI BİLGİ

Çok güzel şeyler
paylaşıyoruz!

Sana rehberlik edecek yol arkadaşın Maximum Genç'in sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

İş'te Kariyer

2018 ve 2019 yıllarında "Forbes GLOBAL WORLD'S BEST EMPLOYERS 2000" listesinde "En İyi 500 İşveren" arasında yer alan tek Türk Bankası olan İş Bankası'nda kariyer fırsatları, çalışma ve sosyal hayat, yan haklar ve daha fazlasına göz at!

Kariyer Fırsatlarını İncele

Video yükleniyor...
İnternet hızına göre yüklenmesi 2-3 dakika alabilir.